YERALTI GEÇİTLERİ KİRLETİLİYOR

admin

Edirne Merkez Ayşekadın  Cami  yanındaki Talatpaşa  Caddesi  üzerindeki  yeraltı geçidi,  geceleri bazı sorumsuz kişilerce kirletiliyor.  Vatandaşların geceleri alt geçitten geçmeye korktuklarını belirten çevre sakinleri” bu semtte bazı işyerlerinin tuvaletleri yok .Bu ihtiyaçlarını geceleri alt geçitti gideriyor.

Bunun sonucunda alt geçitler çok kirleniyor. Bu durumu bilen vatandaşlar alt geçitten geçme yerine yoğun araç trafiği arasına girip hayatlarını tehlikeye atarak yoldan karşıya  geçmek zorunda kalıyorlar. Bu konuyu yetkililere çeşitli kez  sorunu ilettik çözüm bulunamadı. Her gün binlerce insanımızın yararlandığı alt geçitlerin kirlilikten arındırılmasını, Çevreyi kirleten kişiler konusunda önlem alınmasını bekliyoruz” uyarısında bulundular. 

 1,293 total views,  5 views today

Next Post

KEMİK ERİMESİ HER YAŞTA GÖRÜLEBİLİYOR

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Derya Demirbağ Kabayel, kemik erimesi olarak bilinen osteoporozun yaşlılara özgü bir hastalık olmadığını, aksine 7’den 70’e her yaştan insanın bu hastalığa yakalanabileceğini söyledi. Doç. Dr. Derya Demirbağ Kabayel, 20 Ekim Dünya Osteoporoz Günü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp