Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nde görev bölümü yapıldı

admin

14 Ağustos 2016 Pazar günü yapılan genel kurulda göreve gelen Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu, 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi.

YBB BASIN BİRLİĞİ EDİRNE ŞUBESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Saat 12.00’de Edirne Olay Gazetesi Bürosu ve Yerel Basın Birliği’nin yeni şube bürosu olacak büroda gerçekleşecek toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Erdoğan Demir, Ahmet Topaç, Fikri Ak ve Mustafa Yaraşır katılırken, bir haber nedeniyle Bulgaristan’da olan Gökhan Tuzladan katılamadı.

En yaşlı üye Fikri Ak başkanlığında gerçekleşen toplantıda Erdoğan Demir başkanlığa seçilirken diğer görev bölümü de şöyle gerçekleşti.

Başkan Yardımcısı: Gökhan Tuzladan

Genel Sekreter: Ahmet Topaç

Veznedar Muhasip Üye: Mustafa Yaraşır

Üye: Fikri Ak

Demir, ilk toplantının ardından yaptığı açıklamada “Yönetim Kurulumuzun ilk toplantısını gerçekleştirdik. Görev bölümümüzü de oy birliği ile gerçekleştirdik. Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi olarak bundan böyle çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. Yönetim Kurulumuz ve tüm üyelerimizle birlikte Edirne basınına farklı bir bakış getirmeyi ve bütün gazeteci derneklerimizle birlikte çalışmayı ve onlarla çeşitli projelere imza atmayı düşünüyoruz” dedi.

 

 

 

 73 total views,  2 views today

Next Post

Türkçe Yaz Okulu “dostluk tırı” kültür elçileri ile buluştu

                Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen ,46 ülkeden 540 öğrencinin Türkiye’nin 16 şehrinde misafir edildiği programın 9.su Edirne’de yapıldı.Yunus Emre Enstitüsü ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın (YTB) iş birliğinde düzenlenen Türkçe Yaz Okulu kapsamında,  Trakya Üniversitesinin dil merkezinde eğitim gören konuk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp