Yıldırım Hacısarraf mahallesinden şehitler için mevlid

admin

Özellikle son dönemde artan terör olaylarından dolayı şehit olan asker, polis, kamu görevlisi ve masum vatandaşlarımız için Yıldırım Hacısarraf Mahallesi el ele vererek kendi imkanlarıyla aziz şehitlerimizin ruhuna mevlid okuttu, yaralanan gazilerimiz, terörden mağdur olan vatandaşlarımız ve terör belasının son bulması için dualar edildi.

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yıldırım Hacısarraf mahallesi sakini ve AZ81 Spor Kulübü Başkanı Rıza Ürütürkçü’nün mahalleli ile birlikte organize ettiği mevlid programına Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Bilgin Özbaş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Şahin, Emniyet yetkilileri, Hurda Toplayıcıları Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim Merdin, Süpürgeciler Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Hilmi Keskin, Edrom Başkanı Bahattin Ulusoy, Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği Konfederasyonu Edirne Şubesi Başkanı Erol Adem DÜZKES,  Hacısarraf Mahallesi Kuran Kursu öğrencileri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Okunan Kuran_ı Kerim ve mevlit sonrası Vatan, Millet, Bayrak için canını feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazi ve yaralanan vatandaşlarımız için acil şifalar dilenerek, terör belasının bir an önce son bulması için dualar edildi.

AZ81 Spor Kulübü Başkanı Rıza Ürütürkçü“- dış güçlerin güdümünde olan gözü dönmüş terör, ülkemizin huzurlu havasını ortadan kaldırmak istemektedir. Neredeyse her gün bir şehit cenazesi, memleketimizin birlik ve esenliği üzerine kara bir haber olarak düşmektedir. Bu haberler, milletçe ihtiyaç duyduğumuz kardeşliğin husumet ve nefretle yer değiştirmesinde ne yazık ki bir hayli etkili olmaktadır. Masum canların katledilmesine sebep olanlar, kardeşlik ve huzurumuza saldıranlar bunda başarılı olamayacaktır.Bizlere düşen, bir kez daha birbirimize sımsıkı kenetlenmektir;  ülkemiz, milletimiz, bayrağımız ve kardeşliğimiz üzerinde oynanan oyunlara izin vermeyeceğiz” diyerek düzenlemiş oldukları etkinliğe desteklerinden dolayı İl Emniyet Müdürlüğüne, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne, , STK temsilcileri ile mahalle halkına teşekkür etti.

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD (2)

 121 total views,  2 views today

Next Post

CHP milletvekilleri şehit ailelerini ziyaret etti

            İstanbul Milletvekilleri Bihlun TAMAYLIGİL ve Dursun ÇİÇEK Edirne Şehit aileleri derneğini ziyaret etti. Buradaki ziyarete Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancoğlu  ve  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan  ile şehit aileleri derneği yöneticileri katıldı. Dursun Çiçeğin kısa konuşmasının ardından söz alan  Edirne  şehit Aileleri derneği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp