Yıldırım Örnek Bir Semt Olacak

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, ev ziyaretlerine Yıldırım’da devam etti.

sinan tekin yıldırım ziyareti

Kadınlarla bir araya gelen Saadet adayı Tekin, kentsel dönüşümle Yıldırım’ı örnek bir semt yapacaklarının müjdesini verdi.

Ev ziyaretlerinde kadın seçmenlerden büyük ilgi gören Saadet Partisi Adayı Av. Sinan Tekin ev ziyaretlerinde hazırladıkları projeleri anlattı.

Sinan Tekin konuşmasında, “Yıldırım, Edirne’mizin en güzel, en ferah semtlerinden biri olacak. Bugüne kadar merkezi yönetimler olsun, mahalli yönetimler olsun gerek Yıldırım, gerekse diğer tarihi semtlerimize gereken önemi göstermediler. Biz göreve geldiğimizde Kent Merkezi, Kaleiçi ve Yıldırım semtlerimizden başlamak suretiyle kentsel dönüşüm yapacağız. Şehrimizi günün teknik şartlarına uygun olarak yeniden inşa edeceğiz. Kentimizi daha yaşanabilir ve ferah bir hale getireceğiz. Bütün bunları yaparken kimseyi mağdur etmeyeceğiz” dedi.

sinan tekin yıldırım ziyareti (2)

Yıldırımlı bayanlar, Saadet Partisi’nin Belediye Başkan adayı ile Meclis Üyesi adaylarının farklı bir vizyon sergilediğini ve Saadet Partisi mensuplarının çalışmalarını takdirle izlediklerini söyleyerek, “İnşallah bu sefer Saadet Partisi kazanacak, Edirne kazanacak. Bizim oylarımız Saadet’e” dediler.

Çarşı merkezinde bulunan banka şubelerini de ziyaret eden Sinan Tekin, yönetici ve çalışanlarla teker teker görüşerek, iş başına geldiklerinde çarşı merkezinin yeniden ele alınacağını, başta otopark sorunu olmak üzere trafik sorununu çözeceklerini anlattı.

sinan tekin yıldırım ziyareti (1)

 

 172 total views,  2 views today

Next Post

Küçük İtfaiyeciler İş Başında

Özel Edirne Beykent İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri işledikleri Doğal Afetler konusu ve Deprem Haftası dolayısıyla öğrendiklerini pekiştirmek ve yeni bilgiler edinmek amacıyla İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. İtfaiyenin görevlerini ve yaptıkları çalışmaları dinleyerek başladıkları ziyaret uygulamalı ve ilgi çekici bir şekilde devam etti. Yapılan uygulamalı anlatımlarla yangına nasıl müdahale edildiğini, yangın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp