Yılın Düğünü Göz Kamaştırdı.

admin

Yılın Düğünü Göz Kamaştırdı.

 Emre ile Merve’nin mutlu gecesi

Edirneli iş adamı namı değer “Köfteci Osman – Samiye Almadık çiftinin oğlu  Emre ile  Zuhal-Doğan Özkan’ın kızı Merve, Karaağaç yolu üzerinde bulunan Lalezar Tesislerinde düzenlenen düğün töreni ile evliliğe ilk adımı attı.

emre-merve dügün (12)

 

 

 

 

 

 

 

Gece’ye Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne CHP Milletvekili Erdin Bircan, Edirne AK PARTİ Milletvekili Şemsettin EMİR, Edirne Belediye Başkanı  Recep GÜRKAN, Emniyet müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Sivil Toplum Kuruluşları yetkilileri, Edirne’nin tanınmış işadamları ve Türkiye’nin 4 bir yanından gelen seçkin davetliler  katıldı.

emre-merve dügün (61)

 

 

 

 

 

 

 

Lalezar tesislerinin kusursuz organizasyonu ile düzenlenen gecenin başında Gelin ve damat ile aileleri davetlileri  düğün töreninin girişinde karşılayıp hoşladılar.

emre-merve dügün (2)

 

 

 

 

 

 

 

JimmyJib ve havadan çekim yapan helikopter kameraları ile gece boyunca davetlilere birbirinden güzel görüntüleri dev ekrana yansıtan Foto Gürkan’ın çekimleri davetliler tarafından ilgi ile izlendi.

emre-merve dügün (15)

 

 

 

 

 

 

 

Düğün töreninin başında  Nikah törenine geçildi. Nikah törenini Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı. Genç çifte ömür boyu mutluluk dileyen  Başkan Gürkan Evlilik cüzdanını genç çiftin ikisine birden verdi. Hemen ardından Havaya uçan beyaz güvercinler geceye ayrı bir renk kattı.

emre-merve dügün (25)

 

 

 

 

 

 

 

Gelin ve Damat gökyüzüne bayaz uçan balonlar bırakarak başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’ya barış ve birlik mesajı verdi. Daha sonra genç çift onlar için özel olarak hazırlanan gecenin açılış parçası ile gecenin ilk dansını yaptı ve davetlilerden büyük alkış aldı.

emre-merve dügün (32) emre-merve dügün (31)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde Ünlü sanatçı  Süheyla’nın bir birinden güzel şarkıları ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

emre-merve dügün (82)

 

 

 

 

 

 

 

 

Köfteci Osman’ın personeli’nin istediği özel istek  ile eğlenen çalışanlar, genç çift Emre ve Merve, babası Köfteci Osman ve eşi  ile birlikte oynayarak geceye ayrı bir renk kattılar.

emre-merve dügün (138) emre-merve dügün (110) emre-merve dügün (112)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra düğün pastası kesildi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen  davetliler, açık havada Meriç nehri  kenarında eğlencenin tadını Genç çiftin mutluluklarını paylaşarak çıkardılar.

emre-merve dügün (67) emre-merve dügün (60) emre-merve dügün (58)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz de Edirne Ajans Ailesi olarak Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 986 total views,  2 views today

Next Post

Baran ve Gerlinde’nin mutlu gecesi

Edirne’nin değerli girişimcilerinden Şahide – Ahmet Ağaoğlu çiftinin oğlu Genç iş adamı Baran Ağaoğlu ile Gerlinde Müller Tunca Nehri kenarında ki Dönertaş Davet Bahçesinde düzenlenen düğün töreni ile evliliğe merhaba dedi.               Dönertaş Davet Bahçesinin  kusursuz organizasyonu ile düzenlenen gecenin başında Gelin ve damat […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp