Yılmaz; “partime emeğimi üyelerimiz değerlendirecek”

admin

Cemalettin Yılmaz  CHP Edirne  İl Merkezinde düzenlediği  toplantıda milletvekili aday adaylığını açıkladı.Toplantıya Nejat Gencan,Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ile partililer katıldı.

CEMALETTİN YILMAZ ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

Cemalettin Yılmaz toplantıda yaptığı açıklamada;” Partimizin üye bazında bir ön seçim yapılmasından mutluyuz tüm aday adayları olarak kadar aday sıralamasının nasıl olacağını dikkate almadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz seçim gününe kadar sürdüreceğiz. Ben bu konuda kendi adıma söz veriyorum. Sizlerle bir süre önce bir sohbetim olmuştu. Onun bugünkü konum ile ilgisi yoktu. Sizlerle sohbeti amaçlıyordu. Burada işlemlerini tamamlamış bir aday adayı olarak bulunuyorum. Bu dönemde hepimiz örgütümüz için çalışacağız. Ben Cemalettin Yılmaz olarak 2002 yılından bu yana parti örgütümle birlikte siyasi çalışmalara katılıyorum. Milletim için çalışıyorum. Özellikle CHP olarak vurgulamak isterim ki biz emeğe çok değer veren bir partiyiz. Bu en önemli özelliğimizden biridir. Ben de bu partinin emekçisiyim 2002 seçimlerinden bu yana aktif bir şekilde bölgemizde siyasi bir emeğim bulunmaktadır. Bu emeğimin örgütümün, üyeleri tarafından değerlendirileceğine inancım tamdır. Bu uzun soluklu emeğimin karşılığı olarak adaylık beklentisindeyim. Kendimi milletvekilliğine layık görüyorum. Bu görevi layıkıyla yapacağıma inanıyorum. Milletvekilliği belli görev alanları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmayı gerektiriyor. Ben Milletvekilliğinin görev alanlarını üç alanda tanımlarım. Bunlardan ikisi yazılı biri yazılı olmayan  manevi geleneksel görev alanıdır. Yazılı olanlar TBMM’nin tüzüğünde yer alanlar, Burada Milletvekillerinin yapacağı görevler bir diğeri ise kendi parti tüzüğünde milletvekilin görev alanına girenler.Ananavi görevler ise seçim bölgemizde sadece partimize hizmet etmek amacıyla değil ,tüm vatandaşlara yardımcı olacak şekilde insanların sorunlarıyla ilgilenmektir. Bu arada sivil toplum örgütlerinin projelerinde yardımcı olmaktır “ dedi.

Cemalettin  Yılmaz  daha sonra  özgeçmişi hakkında bilgi verdi.

CEMALETTİN YILMAZ ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (1)

 189 total views,  2 views today

Next Post

Bu çirkinlik ne zaman sona erecek

Edirne’nin eski yerleşim alanları Kaleiçi,  ve çevresindeki mahallelerde kaderine terk edilen harabe haline gelmiş eski tarihi binalar Edirne için sorun olmayı sürdürüyor. Sayıları her gün artan kaderine terk edilen cumbalı evlerimizin sayıları her geçen gün artıyor.Tarihi dokuların bulunduğu alanlar inşaat atıkları ile mikrop yuvasına dönüşüyor. Buraları çöplük olarak kullanan kişilerle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp