Yoğun Sis Edirne’de Hayatı Olumsuz Etkiliyor

admin

Edirne’de etkili olan yoğun sis, hayatı olumsuz etkiliyor. Sis nedeniyle Edirne’nin sembolü haline gelen Selimiye Camii gözden kaybolurken, görüş mesafesi 50 metreye kadar düştü.

Edirne’de yoğun sis etkili oldu. Sis nedeniyle Mimar Sinan’ın “ustalık eserim” dediği Selimiye Camii ve nehirler üzerinde bulunan tarihi köprüler adeta gözden kayboldu. Vatandaşlar, “Sisli havalar hastaları rahatsız ediyor. Şu anda göz gözü görmüyor, trafikte ise sürücüler zorlanıyor” dedi.

Kentte en düşük hava sıcaklığı 1, en yüksek hava sıcaklığı ise 17 derece olarak tahmin ediliyor ve 3 gün boyunca yağmur yağışı öngörülüyor.

 239 total views,  2 views today

Next Post

Bulgar Sürücünün Patlak Lastikle İmtihanı

Lalapaşa-Edirne Karayolu üzerinde matbaa malzemesi yüklü TIR’ın dorsesi alev alev yandı. Çıkan yangında TIR’daki matbaa malzemeleri yanarak kullanılamaz hale geldi. Bulgaristan’dan yüklediği boya, makine, pvc boru, demir gibi matbaa malzemelerini İstanbul’a götürmek üzere öğlen saatlerinde Hamzabeyli Sınır Kapısı’ndan çıkış yapan Bulgar Vilizar Manolov’un idaresindeki PB 5290 MK plakalı TIR’ın lastiği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp