Yolda açık elektrik kablolarına dikkat!

admin

Yolda açık elektrik kablolarına dikkat!

 

 

 

 

 

 

 

 

Abdurrahman Mahallesi’nde yeni hizmete giren Migros yanında” Dikkat Tehlike” yazan yerdeki elektrik trafosundan çıkan elektrik kabloları açıkta ve yerde  bulunuyor. Bu kabloların  açıkta olmasının tehlike oluşturduğunu, tehlike uyarısı olan bir trafonun çevresinin de  tehlikeye karşı önlem  alınmış olması gereğini  belirten Vatandaşlar, “ Trafodan çıkan elektrik balolarının yerde işi ne , buralardan her gün yüzlerce insan gelip geçiyor bu kabloların bir darbe alması sonucu  çevreye yayılacak elektrik tehlikesinden kimse haberdar değil mi? Bu trafonun  elektrik  tehlikesi dikkate alınarak çevresinin  sarılması,  kabloların açıkta olmaması gerekmez mi?

Sadece trafonun üzerine “ dikkat tehlike” demekle iş bitmiyor. O tehlikenin önlenmesi için gereken önlemlerin alınması ve yerlerde sürünen kabloların kaldırılması gerekmez mi? Yetkilileri buradan uyarmak istiyoruz” dediler.

BÜYÜK MARKET ÇEVRESİ BÖYLE OLMAMALI

Migros gibi büyük bir marketin çevresinin de düzenli olması gereğini vurgulayan vatandaşlar mağaza çevresinin adeta çöplük halinde olmasının doğru olmadığını bu boş alanı çöplük haline getirenlere karşı önlem alınması gerektiğini belirterek, “ kentimizin boş alanları  bazı sorumsuz kişilerce çöplük gibi kullanılıyor. Kentlerde yaşamanın bir bedeli olmalı. Bu sorumluluğu bilmeyen kişilere yetkililer gereken yaptırımı uygulamaları gerekir. Aksi halde kentimiz ne kadar  önlem alınırsa alınsın, kentin boş arsalarını çöplükten kurtarmak mümkün olmaz” diye konuştular.

 

 

 

 97 total views,  2 views today

Next Post

AK Partili kadınlar hastane başhekimini ziyaret etti

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nursel ARSEVEN ve Yönetimi olarak sağlık haftası dolayısıyla Edirne 1.Murat Devlet Hastanesi Başhekimi Selahattin KAT’ı Makamında ziyaret ettik.                   Türk milleti olarak sağlığımıza önem vermiş ve hastalıklarımıza çareler aramaya çalışmışızdır.Mutlu bir birey olmakta sağlıklı olmaktan geçer. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp