Yörex Fuarında Edirne Ciğerine İlgi büyük

admin

Antalya’da düzenlenen ve Edirne’den de büyük katılımın olduğu  8. Yöresel Ürünler Fuarında  Edirne Tava ciğeri ilgi odağı oldu. Geçtiğimiz hafta Ediren’de Elektronik Satış Salonu ve Lisanslı Depoculuk’un açılışını yapan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun Edirne’ye olan ilgisi artarak devam ediyor. Hisarcıklıoğlu, Antalya’da düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarında Edirne standını da ziyaret edip Ünlü ciğerci Kemal Usta tarafından ikram edilen Edirne ciğerinin tadına baktı. 

Fuarı gezen vatandaşların Edirne’nin meşhur tava ciğerine ilgisi büyük oldu.  Tarihi Ciğerci Bahri Bey ve Kemal Usta olarak fuara katıldıklarını ifade eden Ciğerci Kemal usta,” Bize gösterilen ilgi çok büyük ve bu ilgiden büyük memnuniyet duyduk.  Edirne ciğerini en iyi şekilde burada temsil etmeye çalışıyoruz” dedi.

Beş gün açık kalacak fuarda 70 ilden 124’ü oda ve borsa, 16’sı kalkınma ajansı olmak üzere 400’ün üzerinde katılımcı yer alıyor.  Fuar 17 Eylül Pazar günü sona erecek.

 

 

 318 total views,  2 views today

Next Post

Uzunköprü’de Edis Fırtınası esti.

Uzunköprü’de Edis Fırtınası esti.               Bu yıl ikincisi düzenlenen  2. Uzunköprü Kültür, Sanat ve Tarım Festivali’nin ilk gününün akşamında  saat 21.00’de özellikle gençlerin merakla beklediği  “EDİS” konseri  Uzunköprü’lüleri coşturdu. Sevilen şarkıları ile sahneye çıkan Edis hayranlarına nefes kesen bir gece yaşattı. Binlerce Uzunköprü’lü EDİS’i […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp