Yörük, Edirne milletvekillerini kutladı

admin

Meriç İlçesi Belediye Başkanı Nihat Yörük, Türkiye Büyük Millet meclisinde yemin ederek 25. Yasama döneminde göreve başlayan Edirne Milletvekilleri,  Şemsettin Emir, Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan’ı kutlayarak, kendilerine başarı dileklerini sundu. Belediye Başkanı Yörük; “ Edirne milletvekillerimiz görevleri sırasında kendi parti çıkarlarını bir yana koyup Edirne’nin yararına olabilecek hizmetlerde parti gözetmeksizin ortak hizmet edeceklerini sorunu el ele vererek çözeceklerine eminim. Tüm milletvekillerimiz bu konuda özverili davranacaklardır. Edirne’miz gerçekten bazı hizmetlerden Mahru kalan bir il .

NİHAT YÖRÜK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİLLETVEKİLLERİMİZ EDİRNE’NİN SORUNLARI İÇİN EL ELE VERMELİ

Tüm parlamenterlerimizin bunun bilincinde olduğuna inanıyorum. Bunu dikkate alarak görev yapmaları süresince Edirne’ye hizmeti ön planda tutarak halka verdikleri sözleri yerine getireceklerdir. Bu arada bölgemizin bazı köyleri ve komşumuz İpsala’nın köyleri doludan büyük zarar gördü.

Milletvekillerimiz bu konunun üzerine giderek üreticilerin bu zararlarının karşılanmasında el ele vermelerini çiftçi arkadaşlarımızın yaralarının sarılmasına katkı yapmalarını bekliyoruz. Doludan zarar gören yerlere başka bir ürünün ekilmesi mümkün değil. Böyle olunca tarım kesiminde çalışanları zor bir yılın beklediğini söyleyebiliriz. Özet olarak parlamenterlerimize başarı dileklerimizi iletirken bölgenin sorunları ile yakından ilgilenmelerini bekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 24 total views,  2 views today

Next Post

Ancak o zaman başarın ortaya çıkar

CHP yeni bir sınava hazırlanıyor. Mahalli seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimi, milletvekili seçimlerinden sonra şimdi de yılsonunda örgüt seçimleri yapılacak. Önce parti üyeleri arasından delege seçimi, delege seçimlerinin belirlenmesinden sonra ilçe seçimleri yapılacak.  Taşra teşkilatında son olarak il seçiminin gerçekleşmesiyle illerdeki seçim maratonu tamamlanacak. Daha sonra en önemlisi parti üst yönetiminin belli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp