Yörük, şehrin sağlıksız su şebekesini yeniliyor

admin

Yörük, şehrin sağlıksız su şebekesini yeniliyor (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bugüne kadar el atılmayan şehrin alt yapı sorunlarına el atan Yörük şehrin su depolarında yapılan revize işlemlerine ağırlık verdi.

Yörük, şehrin sağlıksız su şebekesini yeniliyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Martta Edirne’nin Meriç ilçesinde yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerinde rakiplerini geride bırakarak AK Partiden Belediye Başkanı olan Nihat Yörük, ilk iş olarak yapması gereken hizmetleri belirledi. Bunlar arasından öncelikli olarak ilçenin su deposunu düzenlenmesi olduğunu keşfetti. Şehrin su depolarının, insan sağlığını tehdit edecek durumda olduğunu gören Yörük,  Su depolarında revize işlemlerini başlattı. Bu çalışma kapsamında ilçenin tüm su boruları ve mevcut su deposunun yenilenmesi çalışmalarına hız verdi.

Yörük, şehrin sağlıksız su şebekesini yeniliyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

HALKIMIZ EVİNİN MUSLUKLARINDAN RAHATLIKLA SU İÇECEK

Çalışmaları ile ilgili olarak açıklama yapan Yörük; “ Benim için ve tüm halkımız için sağlık her şeyden önemlidir. Onun için, insanlarımızın sürekli kullandıkları su şebekelerimizin insanların sağlığı açısından büyük tehlike oluşturduğunu görerek  bu konuda çalışmalara öncelik tanıdım.  Su depomuz kullanılacak durumda değildi,  deponun içi pasla kaplanmıştı depoyu onarıp sağlıklı duruma getirip  su şebekesindeki boruları  modern hale getirilmesine öncelik tanıdık. Amacımız halkımız musluklarından su içecek imkânı sağlamak olacaktır” dedi.

Yörük, şehrin sağlıksız su şebekesini yeniliyor (2)

 158 total views,  2 views today

Next Post

Birlik, beraberlik her zaman olmalı

Meslektaşımız Sevcan’ın nikâh töreninde tüm basın mensuplarının birlikte olup Belediye Nikâh Salonundaki törene katılmaları gerçekten sevindirici bir görüntü oldu. Gönül isterdi ki,  diğer kuruluş temsilcilerimiz de kardeşimizin mutluluğuna destek versin. Ne yazık ki onları burada göremedik. Basın emekçileri, özellikle mahalli basın mensupları her zaman güç koşullarda görevlerini sürdüren arkadaşlarımızın bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp