Yörük “verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz”

admin

Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, göreve geldiğinden bu yana  ilçenin o güne kadar el atılmayan sorunlarının çözmeye devam ediyor. Yörük belediye çalışmaları ile  ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “ Meriç halkına  seçim döneminde  verdiğimiz sözlerimizi, vaatlerimizi birbiri ardına yerine getirmeye devam ediyoruz.

Yörük verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçenin o zamana kadar el atılmayan alt yapısı çalışmalarını kısa zamanda  tamamladık.  Daha sonra  üst yapımızdan biri olan gerçekten halkımız için önem taşıyan  yollarımıza asfalt çalışmamız da tamamlanmış  durumdayız.” Dedi

ULAŞILMASI ZOR BİR BAŞARI

1 yıl içerisinde; alt yapı ve arıtma tesisi bitirildiğini belirten Yörük, “ Bu arada yol kazım çalışmaları sonucunda bozulan yolumuz tekrar asfaltlanıp halkımızın hizmetine sunuldu.

Yörük verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz (3)

 

 

 

 

 

 

MENFEZ ÇALIŞMASI

Bir diğer hizmetimiz ise  bugüne kadar yapılması yılan hikayesine dönen kooperatif  bölgesindeki  köprümüz belediyemizin  girişimi sonucunda  taşkın önleme kapsamına  alınarak, 20 metre uzunluğunda ,4,80 metre genişliğinde  2,75 metre derinliğinde  bir menfez yapılıyor. Bu hizmetimiz, Küçük Doğanca, Umurca, Nasuhbey, Alibey, Köylerimiz ile  Kooperatif bölgemiz  sakinlerine hayırlı olsun. Bir  diğer menfez çalışmamız  sanayi bölgesinde gerçekleşti. Bu bölgedeki su taşkınlarını  kontrol altına almak amacıyla  yapılan menfez  çalışmaları kapsamında  Saniyi bölgemizi de unutmadık onların sorunlarını da dikkate aldı.

Yörük verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanayi  bölgesi halkımızın  bu sorununa çere bulduk  halkımıza hayırlı olsun,”diyen  Meriç Belediye Başkanı Yörük, “3 yıldan bu yana  alt yapı çalışmaları süren  belediyeler yolların  asfaltını yapamadığı halde, biz  Meriç Belediyesi olarak azimle çalışmamız  sonucunda  bunu başardık, yollarımızı asfaltladık. Bunlar bir ekip işidir  biz bu başarıyı ekibimizle koordineli olarak çalışarak başarıyoruz. Bunun için zorlu işlerin başarılmasında, emeği geçen tüm çalışanlara, personelime, Edirne Belediyesi Asfalt Şantiyesine, Karayolları Keşan Asfalt Şantiyesine, çalışanlarına ve Meriç Belediyesi personeline teşekkürü borç biliriz. Benim  çalışma ilkem  görevde kaldığım sürece  durmak yok çalışmaya devam” dedi.

Yörük verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz (4)

 184 total views,  2 views today

Next Post

Böyle olmamalı

              Trakya Birliğin Genel Müdürlüğü yetkilileri  bu yıl ayçiçeği alım fiyatlarının açıklanmasında  yanlış bir politika uyguladığı yolunda iddialar vardı. Edirne ve bölgemiz tarımı  açısından  son derece önemli bir kurum olan Trakya Birlik  hepimizin ortak değeridir. Her zaman  büyük yağ tekellerinin  hedefinde  olan  40 bini aşan ortağı bulunan devasa  bir çiftçi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp