Yorulmaz ailesinin Acı Günü

admin

Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz’ın annesi Naciye Yorulmaz (90), vefat etti.  Neci Yorulmaz’ın vefatı  başta Yorulmaz ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Önceki gün vefat eden, Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz’ın, annesi Naciye Yorulmaz, gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Merhum Zeki Yorulmaz’ın eşi, Atilla Yorulmaz, Sevgi Önengüt ve Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz’ın anneleri, Suat Önengüt’ün kayınvalidesi, Hamdi Yorulmaz, Zeki Yorulmaz, Sinem Dugan ve Başak Alamut’un babaanneleri, Selçuk Önengüt ve Sibel Sarıgöl’ün annaneleri Naciye Yorulmaz vefat etti. Yorulmaz için dün Babademirtaş Mahallesi Çakırağa Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

    Cenaze törenine Vali Günay Özdemir ve Belediye Başkanı Recep Gürkan başta olmak üzere çok sayıda siyasi parti temsilcisi, oda ve birlik başkanıyla Yorulmaz ailesinin sevenleri katıldı. Naciye Yorulmaz’ın cenazesi, öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Acı Ceşme Mezarlığı’nda gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Biz de Edirne Ajans  ailesi olarak merhume Naciye Yorulmaz’a Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

 181 total views,  2 views today

Next Post

Ali Demirkıran; Saadet çiftçinin yanında

Saadet Partisi İl Teşkilatı oluşturduğu ekiplerle Edirne köylerini ziyaret ediyor. Merkez ilçeden başlanılan köy taramalarına diğer ilçelerde de devam edilecek. Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İl Başkanı Ali Demirkıran, köylerin boşalmaya devam ettiğini, genç nüfusun yok denilecek kadar azaldığını belirterek bunun neticesi olarak topraklarımızın el değiştirdiği açıklamasını yaptı. Ali Demirkıran açıklamasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp