Yunanistan Edirne Konsolosu’ndan Borsa’ya ziyaret

admin

Yunanistan Edirne Konsolosu SotiriaTheocharidi, Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) ziyarette bulundu.       Ziyaret programında; Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ile Hukuk Danışmanı Av. Hüseyin Sıragezen hazır bulundu.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Borsanın çalışmaları ve projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler aktardı. Heyet tarafından ETB Hububat ve Yağlı Tohumlar Elektronik Satış Salonunu yerinde incelendi.

Yunanistan Edirne Konsolosu SotiriaTheocharidi ülkesi ile komşu olan Edirne’de görev yapmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Sizleri ziyaret etmek istedik, temennimiz iki ülke arasındaki iyi niyet ve dostluk ilişkilerinin daha da gelişmesi yönündedir, sıcak karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye ve Yunanistan arasında ekonomik ve ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından, Yunanistan Edirne Konsolosu SotiriaTheocharid’ ye günün anısına plaket takdim edildi.

 

 180 total views,  2 views today

Next Post

ZIPKINKURT ETSO'nun çalışma yapısını anlattı

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun gerçekleştirdiği “Kariyer ve Sektör Buluşmaları” etkinliğine Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt konuşmacı olarak katıldı. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışma yapısını anlatan Zıpkınkurt “Göreve geldiğimiz günden itibaren ilk amacımız Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın vizyonunun değişmesini sağlamaktı. Nitekim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp