YUNUS BÜLBÜL EDİRNE’de Çiğ Köfteci Zarif’in tadına hayran kaldı

admin

YUNUS BÜLBÜL EDİRNE’DE

‘’ABBAS TRAKYADA’’ isimli televizyon programı ile Trakya’yı gezen program yapımcısı komedyen YUNUS BÜLBÜL  programının yeni bölümü için Edirne’nin en seçkin çiğ köftecilerinden biri olan ‘’ZARİF ÇİĞ KÖFTE’’yi ziyaret etti. BÜLBÜL  EDİRNE’de Çiğ Köfteci Zarif’in tadına hayran kaldı.

Bir zamanlar Türk televizyonlarının kahkaha tufanı BÜLBÜL,  geldiğinde işletmede bulunan bir çok müşteri,  sanatçıyı görünce hayrete düştü.

Yaptığı programlarla  bugüne kadar müşterileri gülmekten kırıp geçiren Yunus BÜLBÜL, Çiğ köfte tezgahının  başına geçti ve çiğ köfte hazırlamaya başladı.

Zarif Çiğköfte Edirne Bölge Sorumlusu Halil KESKİN  burada yaptığı konuşmada;’’10 yıllık çiğ köfteciyim,5 yıldır Edirne’de Zarif Çiğ Köfte Bölge Sorumlusu’yum.Yunus BÜLBÜL’ün ‘’ABBAS TRAKYA’DA’’ programına davet edildik .Biz de bu  daveti geri çevirmedik. Firmamız Edirne’nin en iyi çiğ köftecisidir diyen  Keskin”Bir çok etkinlikte yer alıyoruz.Mesela üniversite şenliklerine destek verdik,aynı zamanda İsmail Güner İlköğretim Okulu’nun minik futbolcularına forma yaptıdık. “ diyerek sözlerini  noktaladı.

IMG_4707

 

 231 total views,  2 views today

Next Post

FEVZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU MÜZİK OKULU AÇILDI

FEVZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU MÜZİK OKULU AÇILDI Fevzipaşa İlköğretim Okulu müzik odası açılışına Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN ve Edirne Roman Gönüllüleri  Derneği Başkanı Turan ŞALLI katıldı.Özcan yaptığı konuşmada;’’Sayın valimiz Hasan DURUER’in de desteği ile 2013’ü atılım yılı ilan ettik.Yetenekli gençlere şans tanıdık,müzik odası açtık.’’ diyerek sözlerini noktaladı.Milli Eğitim Müdürü Hüseyin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp