Yürüyüş yolu tamamlanıyor

admin

yuruyus-yolu-tamamlaniyor-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatları doğrultusunda Fatih Mahallesi’nden Kocasinan Mahallesi’ne kadar uzanan su kanalının üzerine ‘Yürüyüş ve Gezinti Parkuru’ yapılmasıyla ilgili çalışmalar son hızla devam ediyor.

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Fatih Mahallesi ile Kocasinan Mahallesi’nde, vatandaşların spor yaparak daha sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için başlatılan Yürüyüş ve Gezinti Parkuru alanının zemini kanserojen madde içermeyen kauçuk malzeme ile kaplama işini tamamlayarak, çevre düzenlemelerine başladı. Çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında, otomatik sulama sisteminin kurulumu ve çim ekimi çalışmaları tamamlandı. Yürüyüş ve Gezinti Parkurunda, spor aletleri de yer alacak. Belirli noktalara kamelyalar ve oturma bankları da konulacak.
yuruyus-yolu-tamamlaniyor-2

 77 total views,  2 views today

Next Post

Aynur- Murat çiftinin mutlu günü

                Suna – Yüksel Erdinç ailesinin kızı Aynur ile Zahide-Ruhi Hatikler çiftinin oğlu Murat,  Konak Düğün salonunda yapılan törenle evliliğe merhaba dedi. Genç çiftin evlenme törenini gelin ve damadın yakınları, aile dostları ile MHP İl Genel Meclis üyesi Ahmet Durmaz katıldı.     […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp