Zabıta Müdürlüğü Erikli ve Yayla’da Denetimlerini Sürdürüyor…

admin

 

 

 

 

 

 

Halkın şikâyetlerini değerlendiren Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Erikli ve Yayla’da marketlerin denetimlerini yapmaya başladı.

Gıda Mühendisi Murat Yalçınkaya, Gıda Teknikeri Özge Çakır, Sağlık Memuru Mehmet Çevik ve Zabıta Memuru Aynur Dehmen’den oluşan ekip, marketlerin ruhsat, hijyen belgesi, ilaçlama raporları ve müesseselerde olması gereken ecza dolabı, yangın tüpünün olup olmadığı ve gıdaların son kullanma tarihinin geçip geçmediği konusunda denetimlerde bulundular.

 

 

 

 

 

 

Denetimlerde eksikleri olan işyerlerinin tespit edildiği ve eksiklerini tamamlamaları için süre tanındığı bu süre içinde eksiklerini tamamlamayan işyerlerine gerekli cezai işlemlerin yapılacağı belirtildi.

 184 total views,  2 views today

Next Post

Hakan CIRIT başarılı öğrencileri kutladı

              Milli Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt bu yıl yapılan  lisan Yerleştirme sınavında ilk bine  giren 16 öğrencileri kutladı ve başarılanını devamını diledi. Edirne Milli Eğitim Müdürü Cırıt  konuşmasında şunları kaydetti, “ milli eğitim kapsamında öğrencileri liseden mezun ettikten sonra sizlerle işimiz bitmiyor. Her zaman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp