Merhum Ali Rıza ve Şefika Tuncel’in kızları, merhum İbrahim Bakırcı’nı eşi, Vildan Karadağ ve Rüçhan Zıpkınkurt’un sevgili anneleri, Ufuk Karadağ, Çağrı Karadağ, Melis Zıpkınkurt, Berke Zıpkınkurt’un sevgili anneanneleri, Nihat Karadağ ve ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt’un kayınvalidesi Rana Bakırcı (88), vefat etti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı rana-bakırcı-vafat-etti-1.jpg


Merhume Rana Bakırcı için Eski Camii’de düzenlenen cenaze törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Ferdai Canım, AK Parti Önceki Dönem İl Başkanı İlyas Akmeşe, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Selim Kaya, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Ticaret ve Sicil Müdürü İsmail Eser, ETSO Meclis Başkanı Emre Alp, ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri, STK ve Oda Yöneticileri, Kamu-Kurum Müdürleri, eş dost ve yakınları katıldı.
Bakırcı’nın cenazesi Eski Camiinde kılınan öğle namazına müteakip Tekirdağ Eski Şehir Mezarlığına defnedildi. Biz de Edirne Ajans Ailesi olarak Rana Bakırcı’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.