Zıpkınkurt Anneler Gününü Kutladı

admin

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, yaptığı yazılı açıklamada; “Aile kurumunun temel taşı, hoşgörü, sevgi ve şefkat duygularının, tükenmez kaynağı, değerlerimizin temsilcisi olan Annelerimiz; hayatın bütün alanlarında etkin birey olarak saygın bir yerdedir.

recep-zıpkınkurt-kpk

Omuzlarımızın üzerinde yükselmeye layık olan annelerimiz, yüreğindeki sınır tanımayan sevgisi ve hiçbir konuda rastlanamayacak sabrı ile sadece Anneler Günü’nde değil, her zaman baş tacımızdır.

Anneler Günü vesilesiyle üzerimizde ödenemez hakları bulunan, dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş olan annelerimizi kutluyor, onları saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

 126 total views,  2 views today

Next Post

Öztürk; Annelerimiz, hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağıdır

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında, hayatın her alanında etkin bir biçimde yer alan kadınların, aynı zamanda annelik gibi hayati bir sorumluluğu da üstlendiklerini belirten Öztürk, “Annelerimiz, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sınırsız sevgi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp