Ziraat Bankası Yetkililerinden ETSO’ya Ziyaret

admin

Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Kemalettin Bayat, Satış ve Performans Müdürü Kürşat Düzen, Selimiye Şube Müdürü Murat Kerman ve Kıyık Şube Müdürü Sevginar Balkanlı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’u makamında ziyaret etti. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bayat, iki kurum arasındaki geçmiş dönem başlatılan işbirliğinin devam etmesini temenni ettiklerini belirtti. Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Kemalettin Bayat, ayrıca ETSO üyelerine yönelik avantajlı bankacılık ürünleri hakkında yeni dönemde de birlikte çalışabileceklerini ve üyelere kolaylıklar sunabileceklerini ifade etti.

Ziraat Bankası yetkililerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Zıpkınkurt; “Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de üyelerimiz adına her türlü avantajlı koşulun sağlanması için elimizden geleni yapacağız. Bu amaca yönelik olarak gerek sizin gibi finans kuruluşları, gerekse özel sektör veya kamu kurumları ile işbirliklerimiz devam edecek. Bundan sonraki süreçte de sizlerin kurum olarak üyelerimize sağlayacağınız her çeşit kolaylık için hiç vakit kaybetmeden biraraya gelip istişarelerde bulunalım. Zaman çok kıymetli ve işadamlarımızın faydasına olacak hiçbir iş için kaybedecek zamanımız yok. Biz her zaman işbirliğine açığız.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret süresince Ziraat Bankası yetkilileri bankacılık ürünleri hakkında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’a bilgiler verdi.

 94 total views,  2 views today

Next Post

Hayal Proje Gerçek Oluyor

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göreve geldiğinde sözünü verdiği, şehir merkezine evsel ve kanalizasyon atık tesisi kurulması projesi hayata geçiyor. İhalesi İller Bankası tarafından yapılan ve kısa bir süre önce sözleşmesi imzalanarak yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirilen, Edirne İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nin temeli 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde törenle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp