ZİYARETLERİNİ SÜRDÜREN SAADET ADAYI SİNAN TEKİN ‘Yap-boz anlayışını ortadan kaldıracağız’

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, 30 Mart yerel seçimlerine son üç hafta kala ziyaretlerine tempoyu artırarak devam ediyor.

SAADET PARTİSİ SİNAN TEKİN

Ziyaretlerine beraberindeki Belediye Meclisi Adayları ile birlikte devam eden Sinan Tekin, geçtiğimiz günlerde Edirne Belediyesi Kurumlarını ziyaret ederek çalışanlarla görüştü.

SAADET PARTİSİ SİNAN TEKİN (2)

Tekin ziyaretlerinde şu konulara değindi, “bu güne kadar yapılan iyi işlere teşekkür ediyoruz. Edirne’miz için yapılan güzel hizmetleri her zaman takdir ederiz. 30 Mart’tan itibaren de hep birlikte çalışacağız. İnşallah çok daha güzel hizmetlere hep birlikte imza atacağız. Hizmette kesinlikle partizanlık yapmayacağız. Kapımız herkese açık olacak. Her konuda adaleti gözeteceğiz. Belediyenin bütün imkânlarını yerli yerinde kullanacağız. İsraf etmeyeceğiz” dedi.

SAADET PARTİSİ SİNAN TEKİN (3)

Altyapı çalışmalarını koordinasyon içinde yaparak ‘yap-boz’ anlayışını ortadan kaldıracaklarına dikkat çeken Tekin devamla, “İmar uygulamalarında kimseye haksız rant sağlamayacağız. Hizmetleri hızlı ve kaliteli bir şekilde yapacağız. Böylece, Edirne’mizi daha güzel yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Bütün bunları hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

SAADET PARTİSİ SİNAN TEKİN (1)

Ayni gün beraberindeki heyetle birlikte TUİK (Türkiye İstatistik Kurumu) Bölge Müdürlüğünü de ziyaret eden Saadet Adayı Av. Sinan Tekin, buradaki çalışanlarla görüşerek projeleri hakkında bilgi verdi.

SAADET PARTİSİ SİNAN TEKİN (4)

 

 

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan, Karaağaç’ta coşkuyla karşılandı

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, Karaağaç Mahallesinde coşkuyla karşılandı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi, karaağaç buluşmasını mitinge dönüştürdü. CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, 30 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Edirne çalışmalarının yanında, CHP Süloğlu ilçe örgütünün davetini kırmayarak Süloğlu İlçe seçim bürosu açılışını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp