Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Genel

Akdemir “Geçmişimizden aldığımız güçle, geleceğe doğru yürümeye devam edeceğiz. Nice 177 yıllara”

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 177. Kuruluş  yıldönümü nedeniyle Edirne’de tören düzenlendi.  Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törene  Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hayrullah Akdemir, Şube Müdürleri , Kamu Kurum  yöneticileri , STK ve Oda yöneticileri , gaziler derneği Başkanı Ahmet İsmailoğlu ve Gaziler ile birlikte siyasi parti temsilcileri katıldı.

İlk olarak Atatürk Anıtına çelenk sunuldu. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hayrullah Akdemir; “Bugün, tarihimizin önemli bir kilometre taşının yıl dönümünü kutluyoruz. Gönülden inanıyoruz. Ki, bir kurumun köklü geçmişi, onun bugünkü başarılarının ve gelecekteki vizyonunun temel taşıdır.

Gururla kutladığımız 177. Yıl Dönümünde köklerimize olan derin bağlılığımızı ve geleceğe olan kararlılığımızı bir kez daha yüksek sesle ifade etmek istiyoruz.

177 yıl önce , Kurumumuzun temelleri atıldığında, bir hayal ve bir amaçla yola çıkıldı. O günden bugüne, kurumumuzun yolculuğu sadece başarılarla dolu olmadı; aynı zamanda zorluklarla da dolu oldu. Ancak her engelin üstesinden gelmek için gösterilen kararlılık ve azim , bizleri bugünkü noktaya getirdi. Bugün, köklerimizden aldığımız güçle geleceğe doğru bakıyoruz. Gelecek için bir vizyonla hareket etmek, sadece kurumumuzun değil, aynı zamanda toplumun ve dünyanın geleceği için de bir sorumluluktur. Bu nedenle, sadece bugünü değil, aynı zamanda yarını düşünerek , sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı kalarak yolculuğumuza devam ediyoruz.

“Teknolojide Öncü Kurum” olan Genel Müdürlüğümüz, Merkez ve Taşra teşkilatımızda 23 Bölge Müdürlüğümüz, 973 Tapu Müdürlüğümüz ve 81 Kadastro Müdürlüğümüz ile ülkemizin tüm il ve ilçelerinde yılda 20 Milyon civarında işlem hacmi, yaklaşık 30 milyon kişinin doğrudan yada dolaylı işinin düştüğü bir Devlet Kurumu olarak 177 yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumumuzun 177. Yıl Dönümünü kutlarken, bu başarıyı mümkün kılan herkesi yürekten tebrik ediyoruz. Çalışanlarımızın özverisi, desteği, vatandaşlarımızın bize duyduğu inanç, bizlere her zaman ilham vermiştir. Birlikte, daha nice yıllara, daha büyük başarılara ve daha anlamlı hizmetlere ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

177 yıllık bu gurur dolu yolculuğumuzda bizimle olan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Geçmişimizden aldığımız güçle, geleceğe doğru yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

                                                     HABER: YEZDAN GELDİ      /   FOTO: BUĞRA SEVİM

DİĞER VİDEOLAR