Klinik Psikolog Naz Eren Edirne Sosyal Bilimler Lisesi’nde eğitim gören öğrencilere psikoloji mesleği tanıtımı ile sınav kaygısı üzerine sunum yaptı.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/12/sosyal-bilimler-10.jpg)
Edirne Sosyal Bilimler Lisesi Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Okul Müdürü Metin CERMAOĞLU, Müdür Yardımcısı Kamil Andıç okul öğretmenleri, 11 ve 12. Sınıf öğrencileri katıldı.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/12/sosyal-bilimler-3.jpg)
11 ve 12. Sınıf öğrencilerine psikoloji mesleği ve sınav kaygısı üzerinde önemli bilgiler veren Klinik Psikolog Naz Eren, etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan okul yönetimine de teşekkür etti.