GÜRKAN’DAN KANDİL SİMİDİ İKRAMI

admin

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen kandil simidi ikramına Regaip Kandili’nde de devam edildi.

                Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlara Kandil Simidi ikramında bulunarak, vatandaşların tek tek kandillerini kutladı. Kandil simidi ikramlarını geleneksel hale getirdiklerini belirten Gürkan, “Hayırlı kandiller olmasını temenni ediyorum. İnşallah insanların ağız tadıyla, huzurlu bir şekilde, adalet içerisinde yaşayacağı bir dünyanın temelleri atılır. Hiçbir çocuğun geceleri aç yatmayacağı, adalete olan güven duygusunun zedelenmediği, şehrimizin ve ülkemizin ekonomik yönden kalkındığı, refah ve mutluluğun eşit bir şekilde yayıldığı bir Türkiye diliyorum.  Bütün Müslümanların, inananların dualarının kabul olmasını diliyorum” dedi.

                Gürkan, Regaip Kandilin’nde de diğer kandillerde olduğu gibi yine 10 bin adet kandil simidini Saraçlar Caddesi başta olmak üzere, şehrin 24 mahallesine ikram ettiklerini söyledi.

 157 total views,  2 views today

Next Post

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Zübeyde Hanım Unutulmadı.

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında Türk Eğitim Sen Edirne Şubesi Kadın Kolları Başkanı Öznur Özen ÇAKIR, Halide ÇELEBİ Neşe CAVLAK, Nilgün İNCİK ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Şube Başkanı Hakan YILDIZ, Yakup ÖZ ve Mustafa KAPLAN Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün annesi Zübeyde Hanım’ ın Sosyal Bilimler Lisesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp