Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“İyisi değil en iyisi için güzeli değil en güzeli için hazırız geliyoruz.”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın, seçim çalışmalarına gece-gündüz demeden devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gece-gündüz demeden vatandaşlarla buluşarak projelerini anlatan Akın, vatandaşlardan gelen talepleri de dinliyor.

Çalışmalar kapsamında Bostanpazarı ve Uzunkaldırım’da bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Akın, vatandaşlardan yoğun bir ilgi gördü. Yerel esnaftan alışveriş yapmayı teşvik eden Sevgi Kart Projesi hakkında da bilgiler veren Akın, “Dar gelirli hemşehrilerimizin rahat bir nefes almasını sağlayacak; Yerel esnaftan alışveriş yapmayı teşvik edecek, her ay 2000 TL alışveriş desteğinde bulunacağımız Sevgi Kart Projemizi vatandaşlarımızla paylaştık.

Esnafımızın yüzünü güldürecek; turizm potansiyelini artıracak yeni destinasyon alanlarımızın müjdesini verdik. 31 Mart’tan sonra esnafımıza da can suyu olacağız! Yepyeni umutlar Filiz’lendirmek için geliyoruz.” ifadelerine yer verdi