Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MERİÇ’TE  YENİ BAŞKAN YUNUS ATAY COŞKUSU

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Yerel Seçimin ardından yapılan sayımda Meriç İlçesinde Belediye Başkanlığını büyük farkla kazanan Yunus Atay projeleri ve yapacağı hizmetlerle dikkat çekiyor.  % 43.79 oran ve 719 oy alarak Meriç’in yeni başkanı seçilen Yunus Atay ilçede büyük sevinç uyandırdı.

En yakın rakibi mevcut Başkan CHP’li Erol Dübek 596 oy (% 36,30) alarak seçimi 2. sırada tamamladı.

2003 yılından bu yana  Meriç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı ve 2011 yılından bu yana da 29. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Yönetim Kurulunda görev alan ilçenin sevilen ismi Yunus Atay  Meriç’te tarihi bir zafere imza atarak başkanlık görevini kazanan isim oldu.

Seçim sonuçlarının açıklandığı gece ilçede  geceyi gündüze çeviren Meriç halkı gece boyunca bu tarihi zaferi kutlayarak sevinç gösterilerinde bulundular.  Seçim sonuçları ardından açıklama yapan Meriç ilçesinin yeni Başkanı Yunus Atay; “Bu büyük ve güzel aile, Meriç’imize kimin hizmet edeceğine dair iradesini 31 Mart akşamı ortaya koydu. Şahsıma gösterilen teveccüh ile “Adil, Dürüst ve Katılımcı bir Meriç” arzusu tek şiarımdır. 5 yıl sürecek bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmek için mesaimize başlıyoruz. Sadece bana oy verenlerin değil, çözüm için tüm hemşehrilerimizin dertlerinin odağında olacağıma dair sözüm sözdür. Durmadan, yorulmadan ben ve ekibim tüm enerjimizle çalışacağız. Tüm halkımıza bu yolda bize gösterdikleri destek için teşekkürlerimi sunuyorum…“dedi.