Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

NİŞANTAŞI SARAÇLAR CADDESİNE GELDİ. TUSS MADE AÇILDI

Moda Tasarımcısı Tekstil Mühendisi

Moda Tasarımcısı Tekstil Mühendisi Tusem Kalkan’ın kendi tasarımı ve markası olan çok özel kadın giyim ürünlerinden oluşan TUSS MADE KADIN GİYİM Mağazası düzenlen törenle hizmete girdi.

Tadım Restaurant sahibi Adem Kalkan’ın kızı Tusem Kalkan tarafından Saraçlar Caddesi’nde açılan TUSS MADE  Kadın Giyim Mağazasının açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, Borsa Başkanı Özay Öztürk, Önceki dönem Baro Başkanı Av. Alper Pınar, Lokantacılar Odası Başkanı Harun özen, Modavizyon Genel Müdürü Turgut Bakır, Kamu Kurum Müdürleri, STK ve Oda yöneticileri ile davetliler katıldı.

Moda Tasarımcısı ilimizin gururu Tekstil Mühendisi Tusem Kalkan’ın kendi yarattığı markası ve tasarladığı özel ürünlerin satıldığı mağazaya ilgi büyük oldu. Açılışa katılan bayanların yaza özel tasarımlı ürünleri görme imkânı bulduğu açılış törenine ilgi büyük oldu.

Açılış törenin gerçekleşmesinin ardından gazetemize açıklama yapan Mağaza sahibi Moda Tasarımcısı Tusem Kalkan; “Öncelikle açılış törenimize gelerek bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Kendi markamı yaratarak kendi tasarladığım ürünleri Edirnelilerin hizmetine sunduk. Bana hep Nişantaşı’nı Edirne’ye getirmişsin diyorlar. Gerçekten Nişantaşı’na gitmeye gerek yok. Bayanlara çok özel tasarımlar mağazamızda mevcuttur. Kadınlara özel bütün detayları bir arada sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel tasarımlarımızla Evde rahatlığınız, dışarıda ise şıklığınızla kadın olmanın keyfine varacaksınız.” Dedi.