Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Genel

SANAYİ SİTESİNDE ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BÜYÜK TAKDİR TOPLADI

Yerel seçim sürecinde “Edirne’de bozuk yol kalmayacak” diyen Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, göreve geldiği andan itibaren ilimizde bozuk olan yolların yeniden asfaltlanmasını sağlayarak Edirnelilerin büyük takdirini topladı.


Küçük Sanayi Sitesinde bozuk olan yolların asfaltlanması için talimat veren Başkan Gencan Akın, çalışmaları yerinde takip etti.

663.Kırkpınar Yağlı Güreşleri nedeniyle Edirne Valisi Yunus Sezer ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ve Milletvekilleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Ankara’da protokol davet ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Gencan Akın Önceki gün geç saatlerde Edirne’ye dönerek sabahın erken saatlerinde mesaisine başladı.
Yoğun bir tempo içerisinde Edirne’deki programına aksatmadan devam eden Gencan Akın ilimizin bir çok noktasında devam eden çalışmları yerinde ziyaret ederek yakından takip ediyor.


Sanayi Sitesi’nde Araç sürücülerinin çok sık kullandığı güzergahlarda meydana gelen tahribat ve çukurlar nedeniyle Edirne Belediyesi Fen İşleri Ekiplerine talimat veren Başkan Gencan Akın, site içinde bulunan yolların kısa sürede asfaltlanmasını sağladı.


2 günden buyana Sanayi Sitesini adeta şantiyeye çeviren Edirne Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin çalışması esnaf tarafından takdirle karşılandı.


AKBAŞAK; “BAŞKNIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”
Çalışmaları Yönetim Kurulu ile sürekli yerinde takip eden Sanayi Sitesi Başkanı Göksel Akbaşak gazetemize yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Filiz Gencan Akın’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bize seçimden önce 31 Mart’ta verdiği sözleri yerine birer birer getiriyor. Her şey için Sanayi sitesi esnafımız adına teşekkür ederiz.” dedi.


“ESNAFTAN BAŞKANA SICAK İLGİ”
Yaklaşan Kırkpınar Yağlı Güreşleri nedeniyle yoğun bir program trafiği içinde mesaisini geçiren Başkan Gencan Akın, Sanayi Sitesi’ne giderek, devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde gördü. Asfaltlama çalışması yapan Belediye Fen İşleri ekiplerine kolaylıklar dileyen Gencan AKIN’ı Sanayi Sitesi yönetimi, Başkan Göksel Akbaşak, Meclis Üyesi Asım Uyguner ve esnaf karşıladı. Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Gencan Akın, esnafla birlikte çay içip sohbet etti.
2 günden bu yana devam eden sıcak asfalt çalışmasından dolayı başta Sanayi Yönetimi ve esnaf büyük memnuniyet duydu.. Başkan Gencan Akın’a teşekkür eden sanayi esnafı Başkanımız sorunlarımıza hiç bir zaman kayıtsız kalmadı.. Kendisine ve ekibine teşekkür ederiz” dediler..

DİĞER VİDEOLAR