Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİYASETİN EN SICAK KARELERİ BURADA ÇEKİLDİ

Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun oğlu

Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun oğlu Ayberk Oruçoğlu ile Furkan Tunca’nın hizmete sunduğu Tunca Fotoğrafçılık & Oruçoğlu Media’nın açılış töreni gerçekleşti.

“SİYASİTİN EN SICAK KARELERİ BU STÜDYODA ÇEKİLDİ.”

Önümüzdeki MART ayında gerçekleşecek Yerel Seçimde AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı olarak gündemden düşmeyen Belgin İba ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı açılış töreninde siyasetin en sıcak kareleri çekildi. Havanın seriliği ve coşkulu bir açılışın yaşandığı törende ilk vesikalık fotoğrafı AK Parti İl Başkanı Belgin İba çektirdi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Edirne’nin yarım asırlık kanayan yaralarından çöplük, Altyapı, Arıtma, İçme suyu gibi sayısız sorunları kökünden çözen ve tarihi hizmetlere imza atan, Fotoğraf çekme konusunda da uzman olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da stüdyodaki fotoğraf makinesini eline alarak Gazeteci Resul Oruçoğlu,  oğlu Ayberk Oruçoğlu ile Furkan Tunca’yı fotoğrafa çekerek, deklanşöre ilk basan isim oldu.

Törene Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne Tava Ciğer Tanıtma ve Koruma Kurulu Başkanı Bahri Dinar,  STK ve Oda Yöneticileri, Siyasi parti temsilcileri ve Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun meslektaşları katıldı.

Fotoğraf, Kamera, gimbal, drone, vesikalık ve tanıtım çekimleri gibi hizmetler veren Tunca Fotoğrafçılık & Oruçoğlu Media sektöre yenilikleri de beraberinde getirdi.

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Gürkan; “Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun oğlu Ayberk Oruçoğlu ile Furkan Tunca’nın hizmete sunduğu Tunca Fotoğrafçılık & Oruçoğlu Media’nın açılışını gerçekleştirdik. Yancıkçı Şahin Mahallemizde faaliyet gösteren yeni iş yerimizin Edirne’miz için hayırlı olmasını diliyor; genç girişimcilerimize başarılar diliyorum.” Dedi.

AK Parti İl Başkanı İba yaptığı konuşmada; “Ayberk Oruçoğlu ve Furkan Tunca’nın girişimiyle kurdelesini kestiğimiz Oruçoğlu Medya ve Tunca Fotoğrafçılık bugün Edirne’mizde hayat buldu. Objektifinizle geleceğe dair harika vizyonlar yakalamanız dileğiyle… Hayırlı olsun👏🏻” dedi.

Daha sonra stüdyoyu gezen davetliler verilen hizmetler hakkında bilgiler aldı. Stüdyoda Fotoğraf makinesini eline alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan bu kez kendisi yerine, Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun oğlu Ayberk Oruçoğlu ile Furkan Tunca’yı çekti. İl Başkanı Belgin İba’nın da vesikalık fotoğraf çektirdiği stüdyoda günün en sıcak siyasi gelişmeleri de yaşandı.