Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Sezer, İncelemelerini Sürdürüyor

Edirne Valisi Yunus Sezer,

Edirne Valisi Yunus Sezer, gümrük kapılarında yürütülen çalışmalarla ilgili yaptığı incelemelerine Pazarkule Gümrük Kapısı ile İpsala Gümrük Kapılarında devam etti.

Vali Sezer, programının ilk kısmında geçtiğimiz günlerde yapılan restorasyon çalışmalarının ardından yenilenen haliyle hizmet vermeye başlayan Pazarkule Sınır kapısında incelemelerde bulundu.

Yapılan çalışmalarla 2 olan peron sayısı 8’e çıkartılan Pazarkule Sınır Kapısında ilk olarak yetkililerden çalışmalar ve sunulan hizmetler ile ilgili brifing alan Edirne Valisi Yunus Sezer, daha sonra gümrük sahasını, XRay ünitesini, peronları ve diğer hizmet noktalarını gezdi.

Pazarkule’nin ardından İpsala Gümrük Kapısına geçen Valimiz Yunus Sezer, burada İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve yetkililer tarafından karşılandı. Mülki İdare Amirliğindeki brifingin ardından gümrük hizmet sahasını gezen Vali Yunus Sezer, Yunanistan tarafındaki yangınlar nedeniyle kontrollü olarak geçişlerin sağlandığı gümrük kapımızdan çıkış yapan vatandaşlarımızla görüşerek, hayırlı yolculuklar diledi.