Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yazgan; “Halkımız kimin bu ilde ak Parti ye yandaşlık ettiğini gayet iyi biliyor ve sandıkta cevabı en iyi şekilde onlara verecektir”

Baran Yazgan; “Halkımız kimin

Baran Yazgan; “Halkımız kimin bu ilde ak Parti ye yandaşlık ettiğini gayet iyi biliyor ve sandıkta cevabı en iyi şekilde onlara verecektir”

CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan Anket tartışmalarına son noktayı koyarak, Şu zamana kadar cevap vermemizin nedeni şudur; “Bizler kendisi gibi laf değil iş üreten insanlarız. Öncelikle işimize bakıyoruz, siyasetimizi yapıyoruz, halkımızla iç işçeyiz. Bunlara gerçektende cevap verme gereği duymamıştım. Şahsi hesaplaşamalar üzerinden bizim partimizi yıpratmaya çalışıyor.

Açıkçası bunada üzülüyorum. Ben mi ikidir başka partilerden aday olup AKP’nin ekmeğine yağ sürmeye çalışıyorum yoksa o mu? CHP”nin kimliğiyle siyaset yapan bir adam üçüncüye başka bir partiden aday oluyor ve burada diyor ki “CHP AKP’nin ekmeğine yağ sürüyor.” Tam anlamıyla cevap vermeye gördüğüm bir durum değil.

Esas anket dediği şey bizim avucumuzun içinde ve yüreğimizde.. Biz insanlarla her gün üç içeyiz. Biz insanlarda o samimiyeti görüyoruz, bize olan teveccühü görüyoruz. Kimseyle kavga etmemeye çalışıyoruz. Ama bu bize hakaret edilmesini yada bizim hakkımızda olumsuz şeyler söylenmesini kabul ettiğimiz anlamına gelmiyor. Hiç merak ermesin kimin bu ilde AK PARTİYE yandaşlık yaptığını halkımız gayet iyi biliyor ve bu pazar günü gerçekleşecek olan seçimde sandıkta cevabını en iyi şekilde verecektir .”dedi