Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

35 YIL SONRA KURULTAY HAVASINDA ÖN SEÇİM…

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçiminde CHP’nin Edirne Belediye Başkan Adayını temsil edecek ismi belirlemek için parti üyeleri sabahın erken saatlerinden itibaren sandık başına giderek oy kullanmaya başladı.

“5 Aday Adayı için oy kullanma işlemi başladı”

Ecz.Şükrü Ciravoğlu, Av.Filiz Gencan Akın , Ergun Türkyılmaz, Serkan Liznak ve Alp Üzmen’in aday adayı olarak girdiği Ön seçimde sabah saatlerinden itibaren büyük bir yoğunluk yaşanmaya devam ediyor.

“BÜYÜK BİR DEMOKRASİ ÖRNEĞİ YAŞANIYOR”

Kendini değil, kendinden önce Cumhuriyet Halk partisini, Ülkesini ve Edirne’nin aydınlık yarınlarını düşünerek karar verip oyunu kullanacak olan üyeler büyük bir demokrasi örneği sergilemeye devam ediyor.

“Kazanan EDİRNE ve CHP Olacak”

CHP Çanakkale Milletvekili ve PM Üyesi Özgür Ceylan’ın Seçim Koordinasyon Başkanı olarak görev yaptığı ÖN SEÇİM’de büyük bir demokrasi örneği yaşanıyor. Tam bir Kurultay havasında geçen Ön Seçimde Yan yana dizilen Aday Adayları parti üyelerini karşılayarak gerçek bir demokrasi örneği sergilemeye devam ediyor.

“ADAY ADAYLARINDAN ÖZLENEN TABLO”

Yaklaşık olarak 3900 üyenin oy kullanacağı ön seçimde Aday Adayları ve üyeler salonda yerini alarak örnek bir tablo oluşturdu. zaman zaman aralarında konuşup espiri yapan Aday Adaylarının samimi diyolagları dikkat çekmeye devam ediyor..

“35 yıl sonra İlk defa Edirne’de Ön Seçim Heyecanı”

35 yıl sonra ilk defa gerçekleşen CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ön Seçiminde üyelerin seçeceği Adayla, 20 yıldan bu yana Edirne’de dalgalanan CHP Bayrağının yeniden dalgalanması parti üyelerinin en büyük hedefi.

Şükrü Ciravoğlu, Filiz Gencan Akın , Ergun Türkyılmaz, Serkan Liznak ve Alp Üzmen’in aday adayı olarak girdiği Ön seçimde sabah saatlerinden itibaren yoğunluk yaşanmaya devam ediyor. Sabah 08.00’de başlayan oy verme işleminde Parti üyeleri sabahın erken saatlerinden itibaren sandık başına gelerek oyunu kullanmaya başladı. Saat 17.00’a kadar devam edecek olan oy verme işleminin ardından oy sayımına geçileceği açıklandı. Ergun TürkyılmazFiliz Gencan AkınŞükrü CiravoğluSerkan LiznakYücel BalkanlıSergen KuruSamet KahramanRasim ŞahinÖzgür CeylanCHP HABER – EdirneCHP HABERÖzgür ÖzelNejat Gencan