Hoşgeldiniz  

Abdurrahman Mahallesi Muhtar Adayından Örnek Davranış

admin | 01 Kasım 2023 | Politika, Tüm Manşetler A- A+

Abdurrahman Mahallesi Muhtar Adayından Örnek Davranış

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimde Abdurrahman mahallesinin sevilen isimlerinden Muhtar Adayı Ersan Bubektaş ve ekibi Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamalarında mahalle sakinlerine ve geleceğimizin teminatı gençlerimize Türk bayrağı hediye etti.

Bubektaş, Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla mahalledeki tüm sokaklarda çocuk ve mahalle sakinlerine Türk bayrağı verdi.

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Muhtar Adayı Ersan Bubektaş ve ekibinin bu anlamlı davranışı büyük takdir topladı. Gazetemize açıklama yapan Abdurrahman Mahallesi Muhtar Adayı Ersan Bubektaş; “Cumhuriyetimizin 100. Yılında ulu çınarımızın gölgesinde bu mutlu ve gururlu günü yaşamanın heyecanı içerisindeyiz. Ben ve arkadaşlarım mahalle sakinlerimize ve gençlerimize Türk Bayrağı hediye etmek istedik.”dedi.

Bubektaş, Edirneliler için Cumhuriyet’in çok farklı bir anlamı bulunduğuna işaret ederek, “Doğup büyüdüğüm topraklarda temeli atılan Cumhuriyet’imizin 100. yılını en iyi şekilde yaşamak ve yaşatmak istiyorum. Atalarımızın kurmak için mücadele ettiği Cumhuriyet’imizi gelecek nesillere emanet etmek ve daha nice yüz yıllar yaşaması için en büyük ülkümüz.” dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.