Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Abdurrahman Mahallesi Muhtar Adayından Örnek Davranış

31 Mart 2024 tarihinde

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimde Abdurrahman mahallesinin sevilen isimlerinden Muhtar Adayı Ersan Bubektaş ve ekibi Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamalarında mahalle sakinlerine ve geleceğimizin teminatı gençlerimize Türk bayrağı hediye etti.

Bubektaş, Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla mahalledeki tüm sokaklarda çocuk ve mahalle sakinlerine Türk bayrağı verdi.

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Muhtar Adayı Ersan Bubektaş ve ekibinin bu anlamlı davranışı büyük takdir topladı. Gazetemize açıklama yapan Abdurrahman Mahallesi Muhtar Adayı Ersan Bubektaş; “Cumhuriyetimizin 100. Yılında ulu çınarımızın gölgesinde bu mutlu ve gururlu günü yaşamanın heyecanı içerisindeyiz. Ben ve arkadaşlarım mahalle sakinlerimize ve gençlerimize Türk Bayrağı hediye etmek istedik.”dedi.

Bubektaş, Edirneliler için Cumhuriyet’in çok farklı bir anlamı bulunduğuna işaret ederek, “Doğup büyüdüğüm topraklarda temeli atılan Cumhuriyet’imizin 100. yılını en iyi şekilde yaşamak ve yaşatmak istiyorum. Atalarımızın kurmak için mücadele ettiği Cumhuriyet’imizi gelecek nesillere emanet etmek ve daha nice yüz yıllar yaşaması için en büyük ülkümüz.” dedi.