Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ABDURRAHMAN MALLESİ’nde GÜRKAN SEVGİSİ.. “Geleceğe hep birlikte, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz!”

Geçtiğimiz günlerde Abdurrahman mahallesi

Geçtiğimiz günlerde Abdurrahman mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a mahalle sakinlerinin gösterdiği sevgi ve sıcak ilgi dikkat çekti. Yüzlerce mahalle sakininin büyük sevgisi ve samimi sohbetiyle karşılaşan Başkan Gürkan, mahallenin sorunlarını dinleyerek, halkın istek ve taleplerine cevap verdi. Abdurrahman mahallesine yapılan hizmetlerin artarak devam edeceğine dikkat çekti. Gürkan, “Davetiniz ve güzel karşılamanız için çok teşekkür ederim.

Sizlerden gelen talepleri bizlere ileten Çok değerli Muhtarımızın isteklerini yerine getirmeye devam edeceğiz. Edirne Belediyesi olarak bütün sorunları tek tek çözüyoruz, çözmeye devam edeceğiz. Bir sıkıntınız yada bir isteğiniz olduğunda Edirne Belediyesi her zaman yanınızda. Hizmet ve yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Siz istersiniz biz yaparız.”dedi.

“Geleceğe hep birlikte, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz!”
Vatandaşların ve özellikle de çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Gürkan; “Abdurahman mahallemizde, Her yaştan hemşehrilerimiz ile buluştuk, onlar sordu biz cevapladık. Sorunlarını çözmek için buradayız, daima yanlarındayız. Katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Geleceğe hep birlikte, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz! Yaptığımız her çalışmada vatandaşlarımızın fikrini alıyoruz. Çalışmaları yürütürken öncelik sırasına dikkat ederek yapıyoruz. Biz hizmeti yaparken zengin-yoksul ya da oy veren-vermeyen mahalle diye ayrım yapmıyoruz. Herkese adaletli hizmet götürmeye özen gösteriyoruz. “dedi.

Vatandaşlar ve esnaf tarafından alkışlarla karşılanan Başkan Gürkan’a mahalle halkı, ‘Verdiğiniz hizmetlerden dolayı size çok teşekkür ederiz Başkanım.’ dedi.