Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’den “Hane Hane Edirne” Ziyaretleri

AK Parti Edirne İl

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Hane Hane Edirne” programı çerçevesinde 1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahalleleri’ndeki vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, samimi sohbetler gerçekleştirdi. En büyük hedeflerinin vatandaşlarla iç içe olarak onların bugüne kadar duyulmamış sesleri olmak ve isteklerine kavuşmalarına vesile olmak olduğunu söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Hane Hane Edirne” programları çerçevesinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade etti.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nın başlatttığı “Hane Hane Edirne” programları hızla devam ediyor. Programın detayları hakkında bilgi veren İl Başkanı Belgin İba, her bir vatandaşa ulaşmak ve dertlerini dinlemek için gece gündüz demeden planlama ve çalışma yapacaklarını söyledi.Program çerçevesinde ziyaretlerine başlayan AK Parti Edirne İl Başkanı İba, ilk olarak 1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahalleleri’ndeki vatandaşların evlerine misafir oldu.

“Vatandaşlarımızın sıcak ilgileri, bize enerji ve güç veriyor”

Amaçlarının Edirne’nin ve vatandaşların hak ettikleri hizmete kavuşması olduğunu belirten Başkan İba, Bunu sağlamanın yolunun da onları dinlemek ve seslerini duymaktan geçtiğini aktardı. 1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahalleleri’nde yaşayan vatandaşların hanelerine misafir olduklarını ve sorunlarını dinleyerek not aldıklarını ifade eden Başkan İba, “Bizleri misafir gibi değil, ailelerinden biri gibi karşılayan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Onların teveccühü ve sıcak ilgileri, bize enerji ve güç veriyor. “Hane Hane Edirne” diyerek çıktığımız bu yolda çalışma ve ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.