Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’nin Genç Başkanları Mazbatalarını Aldı

AK Parti Edirne İl

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Gündoğdu ile birlikte AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ataması gerçekleştirilen Havsa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ataberk Ardatürk ve Lalapaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğulcan Keskin’e mazbatasını teslim etti.AK Parti Havsa Gençlik Kolları Başkanlığı görevine başlayan Ataberk Ardatürk ve Lalapaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine başlayan Oğulcan Keskin’e mazbatasını teslim eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, görevlerinde başarılar diledi.AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nda gerçekleşen mazbata törenine İl Başkanı Belgin İba, İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Gündoğdu, Lalapaşa İlçe Başkanı Erhan Ayyıldız, Havsa İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Tahsin katıldı.

“Gençlik enerjileri ve farklı bakış açıları ile zenginleşiyoruz”

Milletin emaneti olan bu davayı sahiplenmek ve en yükseğe çıkarmak adına bu görevi üstlenen gençlere çalışmalarında başarılar dileyen Başkan İba, “Gençlerimiz bizim için çok kıymetli. Onlarla gerçekleştirdiğimiz her proje benim için ayrı bir öneme sahip. Onların gençlik enerjileri ve farklı bakış açıları ile zenginleşiyoruz. Gençlik kollarımızla bir arada olmak, Edirne’miz ve davamız için gönül gönüle çalışmak beni çok mutlu ediyor. Her zaman gençlerimizle birlikte fikir alışverişi yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Gençlerimizin en büyük destekçileri olmaya söz veriyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ile partimizde ve illerimizde gençlerimize her zaman söz hakkı verdik ve vermeye de devam edeceğiz” dedi. AK Parti Havsa önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Pehlivan ve Lalapaşa önceki dönem İlçe Gençlik Kolları Başkan Burak Yörük’e bugüne kadar verdiği emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan İba, görevi devralan Havsa Gençlik Kolları Başkanı Ataberk Ardatürk ve Lalapaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğulcan Keskin’e de başarılarının devamını diledi.