Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ’NİN İLK ADAYI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Yerel seçim süreci Edirne’de

Yerel seçim süreci Edirne’de büyük hız kazandı. AK Parti Edirne Mekez ilçe Başkanı Önder Özcan, Edirne Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak mevcut görevinden istifa ettiğini açıkladı. Öncan’ın açıklaması başta partisi olmak üzere kamuoyunda büyük ses getirdi. Milletevkili Fatma Aksal’a yakınlığı ile bilinen Özcan’ın adaylağını açıklaması siyasi kulisleri de hareketlendirdi.
Geçtiğimiz hafta adı Belediye Başkan Adaylığı ile yüksek sesle gündeme gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan bombayı hafta sonu patlattı ve adaylığını açıkladı. Özcan yaptığı açıklamada; “Edirne’mizin bir evladı olarak kuruluşundan bugüne 22 yıldır AK Parti Teşkilatı’mızın tüm kademelerinde görev yapan kardeşlerimizle birlikte, bu aziz şehri bize emanet edilmiş bir hazine olarak gördük ve bu hazineyi korumak için gece gündüz demeden ter döktük.
Sivil toplum örgütlerinden iş dünyasına, bürokrasiden medyaya ortak paydası Edirne olan herkesin güveni, inancı ve desteği sayesinde birçok projeyi hayata geçirdik. Sayın Cumhurbaşkanımız’dan aldığımız ilhamla, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” bilinciyle bu hikayeyi hep birlikte yazdık, yazmaya da devam edeceğiz.
Tarihî ve millî şuuru bize miras bırakan ecdadımızın asırlık hayallerinin sembolü olan Türkiye Yüzyılı’nda daha çok çalışacağız, daha çok gayret edeceğiz.

“BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI”
Zaman taşın altına sadece el koyma zamanı değil, bütün bedenimizle taşın altına girme zamanıdır. Bu itibarla, Türkiye Yüzyılı’nda şehrimizin hakettiği yeri alması hedefiyle Edirne Belediye Başkan Aday Adaylığı için büyük bir aşkla ve şevkle yürüttüğüm AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevimden affımı talep etmiş bulunmaktayım.
Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız’ın tensipleriyle aday gösterildiğim takdirde “Yeni bir Edirne” vizyonuyla bu güzel şehri her alanda daha da büyütüp zenginleştirmek için var gücümüzle çalışacağız.


İnanıyorum ki Edirne’miz, AK Belediyecilik ile tanışacak ve iktidarımızın hizmetlerinden en yüksek seviyede faydalanacaktır.
Bu vesileyle, ülkemizin çehresini değiştiren, gençlerimizin ufkunu genişleten, içeride ve dışarıdaki kirli oyunları bozarak ülkemizi küresel bir güç haline getiren AK davamızın lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum.
Her koşulda ve şartta bize yol gösteren, görevimiz boyunca desteklerini esirgemeyen Edirne sevdalısı Milletvekili’miz, AK Parti MKYK Üyesi Sayın Dr. Fatma Aksal Hanımefendi’ye minnettarlığımı ifade ediyorum.
İl Başkanı’mız Sayın Belgin İba’ya, il ve ilçe teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan dava erlerine, kuruluşundan bugüne bu kutlu yürüyüşe katkı sunan her bir yol arkadaşımıza, Cumhur İttifakı’na gönül veren tüm kardeşlerimize ve en önemlisi siz değerli hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum.
Edirne’mizin yeşereceği, büyüyeceği ve parlayacağı günlere artık daha yakınız. İnanıyorum ki; Türkiye Yüzyılı Edirne’mizin de yüzyılı olacaktır.
“Yeni bir Edirne” yolculuğumuz, hayırlı, uğurlu olsun.
Destekleriniz, güveniniz ve sevginiz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.” dedi.