Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’NİN YENİ İLÇE BAŞKANLARI AÇIKLANDI

admin | 12 Eylül 2023 | Politika, Tüm Manşetler A- A+

AK PARTİ’NİN YENİ İLÇE BAŞKANLARI AÇIKLANDI

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığındaki değerlendirme sonucunda Edirne Merkez, Lalapaşa, İpsala ve Enez ilçe başkanlarında da değişikliğe gidildi.AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde İstanbul Milletvekili ve Edirne Koordinatörü Seda Gören Bölük’ün katılımıyla gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından AK Parti Edirne Merkez, Lalapaşa, İpsala ve Enez İlçe Başkanlıklarında görev değişimi yaşandı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına Önder Özcan’ın yerine Edirneli genç iş insanı AK Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Engin Makak, İpsala İlçe Başkanlığına Hakan İlkdoğmuş’un yerine Mahmut Mehmet Tekin, AK Parti Enez İlçe Başkanlığına Ali Mercanoğlu’nun yerine Eyüp Soydemir, AK Parti Lalapaşa İlçe Başkanlığına Erhan Ayyıldız’ın yerine Seçkin Yörük atandı.

“MİLLETVEKİLİ AKSAL’DAN KUTLAMA MESAJI”

Atamaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal; “

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından #Edirne Merkez İlçe Başkanlığına atanan Sayın Engin Makak’ı, İpsala ilçe Başkanlığına atanan Sayın Mahmut Tekin’i, Enez İlçe Başkanlığına atanan Sayın Eyüp Soydemir’i ve Lalapaşa İlçe Başkanlığına atanan Sayın Seçkin Yörük’ü tebrik ediyorum.

Allah muvaffak etsin.

Görevi devreden Sayın Önder Özcan, Sayın Hakan İlkdoğmuş, Sayın Ali Mercanoğlu ve Sayın Erhan Ayyıldız Başkanlarıma partimize hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Yüce Allah nice hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.