Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN ADAYI CİRAVOĞLU TABURCU OLDU

Yerel seçim ziyaretleri kapsamında

Yerel seçim ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz Pazartesi günü Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyareti esnasında rahatsızlanarak tedavi altına alınan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ecz.Şükrü Ciravoğlu taburcu oldu. Edirne İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak YILDIRIM’ın Ciravoğlu’nun hastaneye girişinden çıkışına kadar tedavi sürecini yakından takip ettiği dikkat çekti. Öte yandan hastanenin doktor ve hemşirelerinin de Ciravoğlu’nun tedavi süreciyle yakından ilgilenerek Belediye Başkan Adayını kısa sürede eski sağlığına kavuşturdu.   

Ciravoğlu tedavisinin ardından taburcu oldu.

CİRAVOĞLU ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞTU..

Tedavi gördüğü Hastane önünden beraberinde eşi Güzin Ciravoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ile fotoğraf paylaşan  CHP Belediye Başkan Adayı Ciravoğlu’nun sağlık durumunun  iyi olduğu görülürken, enerji dolu  görüntüsü de dikkat çekti.

“EDİRNELİLERİN BEKLEDİĞİ AN GELDİ.”

Edirne’nin büyük bir bölümünde raket ve billboardların da Ciravoğlu’nun tanıtım reklamlarıyla kaplandığını  dikkat çekerken konuyla ilgili açıklama yapan vatandaşlar; “Edirnemizin her yeri Şükrü ağbimizin fotoğrafları ile süslendi. 20 yıldan bu yana  kesintisiz  olarak dalgalanan CHP bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatları olan bizlerin desteğiyle  Aynı şekilde dalgalanmaya devam edecektir. Şükrü ağbimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Edirneliler olarak daima yanındayız.” dediler.

Öte yandan CHP Belediye Başkan Adayı Ciravoğlu’nun Yarın Saat: 12.00’de CHP Merkez ilçe Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyerek açıklamlarda bulunacağı ifade edildi.