Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN GENCAN AKIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Av.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Siz kıymetli hemşehrilerimin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyor; sevdiklerinizle birlikte keyifli ve güzel anılar biriktirmenizi diliyorum. Nice güzel bayramlara hep birlikte ulaşmak dileğiyle. Tüm İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı mübarek olsun” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

“Kurban Bayramı, manevi değerlerimizi derinleştiren, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, kardeşlik ve dostluk bağlarımızı pekiştiren özel bir dönemdir. Bu bayram; dayanışma ve yardımlaşma duygularını en içten şekilde hissettiğimiz, sevdiklerimizle bir araya gelerek mutluluğu paylaştığımız kıymetli bir zaman. Bayramlar barışa, sevgiye, dostluğa ve kardeşliğe açılan kapılardır. Ancak sevgiyle sarıldıkça ve kaynaştıkça anlam kazanır.

Kurban Bayramı’nda, ailelerimiz ve dostlarımızla bir araya gelerek hasret giderecek, sofralarımızı ve gönüllerimizi paylaşacağız. Bu özel günde; küslüklerin unutulduğu, büyüklerimizin değerinin bir kez daha hatırlandığı, dost ve akrabalarımızın ziyaret edildiği, çocukların mutlu edildiği, birlik ve beraberliğimizle samimi bir tebessüm ve içten bir kucaklaşma ile huzurumuzu büyütelim.

Daha mutlu bir bayram geçirebilmeniz için 9 günlük bayram tatilimiz boyunca çalışmaya devam edecek, Kurban Bayramı süresince de ihtiyacınız olan her anınızda yanınızda olacağız.

Siz kıymetli hemşehrilerimin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyor; sevdiklerinizle birlikte keyifli ve güzel anılar biriktirmenizi diliyorum. Nice güzel bayramlara hep birlikte ulaşmak dileğiyle. Tüm İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı mübarek olsun”