Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN GENCAN’DAN HEMŞEHRİLERİNE KANDİL SİMİDİ İKRAMI

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Kandil Simidi ikramına, bu yıl Kadir Gecesi’nde de devam etti. Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Kandil simidi dağıtımına bizzat katılarak, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Edirne Belediye Başkanlığı, Kadir Gecesi dolayısıyla Saraçlar Caddesi, camiler, Halk Ekmek Büfeleri, 24 mahalle muhtarlığı ve şehrin birçok farklı noktasında vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu.

Edirne halkıyla bir araya gelen Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın,  “Kadir Gecesi’nin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini diliyor, Edirneli hemşehrilerimin ve tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesini kutluyorum” dedi.

Vatandaşların Kadir Gecesi’ni kutlayan Başkan Gencan, bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir Gecesinin hayırlı olmasını diledi. Kandil simidi dağıtımının ardından vatandaşlarla sohbet ederek, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Kadir Gecesi vesilesiyle Edirne halkıyla bir araya gelip ikramda bulunan Başkan Gencan’a vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirip, teşekkür etti. Görevinde başarılar diledi.