Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ÜZMEN’DEN  PAZARYERİ VE SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimde CHP’den Edirne Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ecz. Seyfi Alp Üzmen pazaryeri esnafı ve sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. 

“Daha Güzel Edirne için” mottosuyla Edirne Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu ifade eden İşadamı  Seyfi Alp Üzmen pazaryeri esnafını ziyaret edip hayırlı işler temennisinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi. Pazaryeri esnafı ve alışverişe gelen vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Üzmen, projelerinden bahsederek destek istedi.

ÜZMEN’DEN KIRATHANELERE ZİYARET

 Belediye Başkan Aday Adayı Seyfi Alp Üzmen daha sonra kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla tokalaşıp hem destek istedi hem de sorunları dinledi. Daha Güzel bir Edirne için projeleri ve çalışmalarından oluşan tanıtım broşürlerini de Vatandaşa veren Üzmen; “Edirneli hemşehrilerimizle bu süreci Allah’ın izniyle en iyi şekilde bitirip, onların desteğiyle Belediye Başkan Adayı olacağıma inancım tamdır. Bizim asıl davamız Edirne’dir. Edirne’yi olması gereken yere hep beraber götüreceğiz.” Dedi.

“SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİNE ZİYARET”  

 Sanayi Sitesi esnaflarını da ziyaret eden Üzmen, Esnafa hayırlı işler dileklerini sundu. Esnafın sorunlarını dinleyen  Üzmen daha sonra Yeni Sanayi Sitesi  yönetim Kurulunu ziyaret etti.