Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BELGİN İBA: “4 ADAYIMIZLA EDİRNE’Yİ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİYLE TANIŞTIRMAYI HEDEFLEDİK”

AK Parti Edirne İl

AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nda 31 Mart 2024’de düzenlenecek yerel seçimler için belediye başkanlığı aday adayı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Edirne’yi gerçek belediyecilikle buluşturma hedefiyle yola çıktıklarını belirterek, “2024 Yerel Seçim süreci, Edirne’mize ve tüm milletimize getireceğimiz yeniliklerin başlangıcı olacak. Bu kutlu yolda omuz omuza Edirne’mize layık bir gelecek inşa etmek için yürüyeceğiz” dedi. 2024 Yerel Seçimleri için AK Parti Edirne Belediyesi Aday Adayı tanıtım toplantısı AK Parti Edirne İl Başkanlığı toplantı salonunda Başkan Belgin İba ve teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Edirne Belediye Başkanlığı aday adayları, AK Parti Edirne İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda tanıtıldı. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı aday adaylığına resmi olarak başvurda bulunan 4 isim Edirne’yi AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmayı hedeflediklerini söyledi.

“Edirne’yi gerçek belediyecilikle buluşturma hedefiyle yola çıktık”

Parti binasında gerçekleştirilen aday adayı tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Ortak bir amacı paylaşan, birbirine kenetlenmiş bir aile olarak bir araya geldiklerini belirterek, Edirne’yi gerçek belediyecilikle buluşturma hedefiyle yola çıktıklarını söyledi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Edirne’ye hizmet etmenin tek gayeleri olduğunu ifade eden İba, “Unutmayalım ki, önemli olan sadece bireyler değil, aynı zamanda taşıdığımız davamız ve belirlediğimiz hedeflerdir. Bizler bu yolda, isimlerimizin öne çıkmasından çok, davamıza sadakatle hizmet etmeye odaklanmalıyız.

Partimizin temsilcisi olarak, 2024 Yerel Seçimlerinde Edirne’mizi AK Parti Belediyesi ile tanıştırmak ve ona bu güzel şehrimize layık hizmetleri getirmek için buradayız.” Şeklinde konuştu.

“Bu kutlu yolda omuz omuza Edirne’mize layık bir gelecek inşa etmek için yürüyeceğiz”

Hep birlikte güçlü bir ekip olarak, Edirne’yi daha aydınlık yarınlara taşıyacak projeleri hayata geçirmek için çalışacaklarına olan inançlarının tam olduğuna değinen Başkan İba, “Hep birlikte, Edirne’mize AK Parti Belediye hizmetlerini getireceğimize olan güvenimizi yüksek tutmalıyız. Bu kutlu yolda omuz omuza, birbirimize destek olarak, 2024 Yerel Seçimleri’nde Edirne’mize layık bir gelecek inşa etmek için yürüyeceğimizi bilmeliyiz. Hep birlikte, Edirne’mizin gelişimine ve refahına katkı sağlamak adına kararlılıkla ilerleyeceğiz. Birlikteliğimiz için hepinize teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.