Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belgin İba, “Biz, her şeyden önce bu güzel gönüllerinize talibiz”

Cumhur İttifakı Edirne Belediye

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, hemşehrileriyle bir araya gelmeye, kendisine davette bulunan vatandaşların hanelerini ziyarete devam ediyor. İba ‘Hane Hane Edirne’ programı çerçevesinde Nişancıpaşa, Fatih, Şükrüpaşa, Abdurrahman ve Sarıcapaşa Mahallesi’nde vatandaşların evine misafir oldu.Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba,  Nişancıpaşa Mahallesinde Tevhide Göze’nin evinde okuttuğu duaya misafir oldu.İba, “Tevhide Teyzemizin hayır duasına katıldık, hayırlar için, güzellikler, iyilikler için hep birlikte “amin” dedik. Gönüllerin bir olduğu, kalplerimizin bir attığı nice buluşmalarımız olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

“Biz, her şeyden önce bu güzel gönüllerinize talibiz”

Ardından Fatih Mahallesi’nde Nurcan ve Gürol Çömlek çiftinin evlerine konuk olan İba, evlerinin kapılarını açan çifte ve komşularına teşekkür etti.Her şeyden önce gönüllere talip olduklarını belirten İba, “Sizlerden gelen bu muazzam destek, gözlerinizde ve yüreklerinizde bizlere olan güven ve inanç; Edirne’yi güzelliklerle buluşturma yolunda en büyük motivasyonumuz.” İfadelerini kullandı.

“Biz Edirne’ye hizmetkar olmak için bu yolda yürüyoruz”

Şükrüpaşa Mahallesi’nde Özge ve Halim Şimşek çiftinin misafirliğinde Olin Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen İba, “Öyle büyük bir heyecan ve coşkuyla karşıladılar ki bizleri; aynı coşkuyu Edirne’mizi gerçek belediyecilik anlayışıyla buluşturduğumuz gün de hep beraber yaşayacağız inşallah dedi.”Özge ve Halim Şimşek’in evinde sohbet ederek güzel vakit geçiren İba, “Gencisi, yaşlısı. Kadını, erkeği,    çocuğu. Biz Edirne’yi her bir ferdiyle seviyoruz. Biz Edirne’ye hizmetkâr olmak için bu yolda yürüyoruz!” ifadelerini kullandı.

“Hep Birlikte Edirne”

Daha sonra Abdurrahman Mahallesi’nde Umut Can ve Mehtap Bayuk çiftinin hanesine misafir olan İba, çiftin komşuları ve yakınlarıyla sohbet etti. Çiftin küçük kızları Masal ile yakından ilgilenen İba, “Bir de güzel “Masal”ları vardı ki; gözlerine bakıp ellerini tutmak enerjimizi tazeledi. Bu pırıl pırıl gözlere bakarken, omuzlarımızda onlara bırakacağımız şehrin sorumluluğunu hissediyoruz. Masal’a ve tüm evlatlarımıza sözüm olsun.”dedi. Ardından Sarıcapaşa Mahallesi’nde Tansel ve Almina Pazarcıklıer çiftinin evine misafir olan İba, destekleri ve ev sahiplikleri için teşekkür etti.