“Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” Programı Radyo SU’da

admin

Bölgenin en çok dinlenen Radyo istasyonu 92,2 Radyo Su’da Sosyal, Kültürel ve eğitici program yayınları aralıksız devam ediyor.  Tüketicileri ve Radyo Su dinleyicilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanan “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programı 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Saat: 17.30’da  Radyo Su’da CANLI olarak yayınlanacak.

Edirne İl Ticaret Müdürü ve aynı zamanda Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut Altun ve roportör Canan Atasoy’un katılımı ile gerçekleşecek olan programda; “Tüketici Hakem Heyetlerinin genel yapısı, görevleri, kuruldukları yerler, bakabilecekleri parasal limit, tüketici-satıcı sağlayıcının genel tanımı, ayıplı mal, ayıplı hizmet, tüketicilerin seçimlik hakları, ayıplı mal ve hizmete ilişkin hukuki sorular ve cevapları, garanti belgesi ve satış sonrası hizmetler ile tanıtma ve kullanma kılavuzu konularına ilişkin hukuki sorular hakkında, tüketici, satıcı ve sağlayıcılarımıza, bilgiler verilecek.

“Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programını 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Saat: 17.30’da canlı olarak 92,2 Mhz Radyo Su’dan veya www.radyosu.com.tr  adresine girerek internet üzerinden de dinleyebilirsiniz.

 

 52 total views,  2 views today

Next Post

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Kan Bağışına destek

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Kan Bağışı Kampanyasına destek.  Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Türk Kızılay’ının Kan bağışı kampanyasına destek vererek, 100 üniteye yakın kan bağışında bulundu.  İl Müdürlüğü’nde gerçekleşen Kan Bağışı Kampanyasına İl Müdürlüğü olmak üzere İl Müdürlüğüne bağlı birimlerin desteği büyük oldu. Konuyla ilgili gazetemize […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp