Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“BİLİNÇLİ TÜKET BİLİNÇLİ HARCA” RADYO SU’DA

Edirne Ticaret İl Müdürü

Edirne Ticaret İl Müdürü ve aynı zamanda Edirne Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut ALTUN ve Raportör Şef Esra KILINÇ tarafından yapılacak Bilinçli Tüket Bilinçli Harca programı 28 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 08.15’te ve 16.45’te, Tekrarı; 29 Mayıs Çarşamba günü saat 08.15’te ve 16.45’te Edirne’ de dinleyici kitlesi en yüksek yerel radyolardan olan ve 92.2 frekansından yayın yapan Radyo Su’ da Mutlaka dinleyin..

Edirne Ticaret İl Müdürlüğü, gerek piyasadaki fiyat etiketi denetimleriyle gerekse Tüketici Hakem Heyeti çalışmalarıyla tüketicilerin çıkarlarını korumaya yönelik çabalarını sürdürmektedir. Tüketicilerin, satıcı ve sağlayıcıların aydınlanmalarını sağlamayı amaç edinerek tanıtım ve bilinçlendirme faaliyetlerini sürdüren Edirne Ticaret İl Müdürlüğü “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programıyla kitlelere ulaşarak tüm tarafların sorumluluk bilincinin oluşmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

6502 sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmelikleri hakkında tüketicileri aydınlatmak üzere; Bugün saat 08.15’te ve tekrarı 16.45’te, Tekrarı; 29 Mayıs Çarşamba günü saat 08.15’te ve 16.45’te Edirne’ de dinleyici kitlesi en yüksek yerel radyolardan olan ve 92.2 frekansından yayın yapan Radyo Su’ da, Edirne Ticaret İl Müdürü ve aynı zamanda Edirne Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut ALTUN ve Raportör Şef Esra Kılınç tarafından yapılacak canlı radyo programında halkımıza önemli bilgiler verilecektir. Mutlaka dinleyin..