Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bir çocuk güler dünya değişir’ diye çıktık yola.

Çocukların yüzü hep gülsün

Çocukların yüzü hep gülsün diye..

Svilengrad, Bulgaristan’da Kapıkule Sınır Kapısının yanı başında hizmet veren Avrupa’nın en büyük Otel ve Casinolarından GoldenEye Hotel & Eğlence Kompleksi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı nedeniyle Edirne’nin dezavantajlı mahallerinde çocuklarla bir araya gelerek, geleceğin teminatı çocuklara oyuncaklar hediye etti. Bir çocuk güler dünya değişir’ mottosuyla yola çıkarak, çocukların sevincine ve mutluluğuna ortak olan GoldenEye Hotel & Eğlence Kompleksi yöneticilerinin örnek davranışı büyük takdir topladı.

“Bir çocuk güler dünya değişir’ diye çıktık yola.”

GoldenEye Hotel & Eğlence Kompleksi’nin sosyal medya yöneticisi ve ilimizin gururu Oyuncu Gamze Koçak gazetemize yaptığı açıklamada; “Bir çocuk güler dünya değişir’ diyerek çıktığımız bu yolda , 23 Nisan bayramına sayılı günler kala çocuklarımızın yüzünü güldürmek ve onların mutluluğuna ve sevincine ortak olmak istedik.

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği muhteşem bir bayram. 23 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanacak. Bulgaristan’da bulunan işletmemiz ile beraber sınır komşusu olduğumuz Edirne’de bulunan dezavantajlı çocukların yüzünü güldürmek istedik. Bu sosyal sorumluluk projesi ile daha mutlu ve çok gülümseyen çocuklar görmeyi amaç edindik. Bir gülücük için değil yüzlerce gülücük için bugün Edirne’deyiz. Mahallede bulunan kahvede önce pasta kestik, daha sonra dışarıda ailelerin katılımıyla çocuklara 150’ye yakın çocuğa oyuncak dağıttık. ” dedi.