Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu yeni yönetim anlayışımızda  SEN BEN YOK BİZ ANLAYIŞI var

 CHP Edirne Belediye Başkan

 CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av.Filiz Filiz Gencan Akın Eski Sanayi sitesi esnafıyla iftar yemeğinde buluştu..  Keyif düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar gecesine CHP Edirne Milletvekili A.Baran Yazgan, Önceki dönem Milletvekili Nejat Gencan, Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı, Gençlik Kolları İl Başkanı Sergen Kuru, Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Rokovet ve yönetim kurulu, Demirciler Odası Başkanı Birol Özbaş, ve çok sayıda sanayi esnafı katılım sağladı.. İftar yemeği öncesinde esnafı tek tek karşılayan CHP adayı Filiz Gencan Akın’a esnaf sevgi gösterisinde bulunup, “esnaf kızımız, bizim kız Filiz’e tam destek vereceğiz, o bizim evladımız. Daima yanındayız.” Mesajı verdi.

“Durmadan, yılmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz”

İftar sonrası salonu dolduran kalabalığa hitap eden CHP Adayı Gencan Akın; “Ben  Edirne’nin bir evladı, sizlerin de  ailenizin bir parçası olarak da kıymetli desteklerinizi talep ediyorum. Çünkü dediğim gibi, bu şehir her şeyin en güzeline yakışıyor, bu şehirde yapacak çok projemiz, üretecek çok işimiz var. Durmadan, yılmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

İftar yemeği ardından sanayi esnafına hitap eden CHP Adayı Filiz Gencan Akın; “Burası benim evim, burası benim ailem. Öncelikle aranızda bulunmaktan dolayı çok büyük onur duyuyorum. İftarımıza katılım sağladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizler Edirne’mizi daha çağdaş, daha yaşanabilir bir kent yapmak için bütün ekibimle beraber güzel bir yolculuğa çıktık ve sahada  çalışmalarımız devam ediyor, oldukça güzel bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor bu gece sizlerle burada birlikte olmak belki de seçim döneminde benim için en kıymetli onlardan bir tanesi.. Çünkü sizler sanayi esnafımız gerçekten Edirne’nin üretimi için çok değerlisiniz. O yüzden biz bugüne kadar nasıl sizlerle birlikte olduysak bundan sonra da Edirne Belediyesi olarak daha güçlü bir şekilde yanınızda olmaya devam edeceğiz. Az önce başkanımla da konuştuk burada bir takım sorunları, altyapıyla ilgili özellikle sorunlar çözülmüş vaziyette, ama eksikliklerimiz yok mu? tabii ki var yollarımızda eksikliklerimiz var, peyzaj düzenlemeleri bizde eksiklikler var,  1 Nisan itibariyle de bu eksikliklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Biz Edirne ile ilgili projelerimizi üretirken gerçek, sağlam, ayakları yere basan, gerçekten halkımızın ihtiyacı olan projeleri ortaya koyduk ve bu anlamda da halkımızdan çok büyük bir takdir görüyoruz. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte alt yapısıyla, üst yapısıyla ve diğer sosyal projeleriyle Avrupa’nın yanı başında çağdaş bir kent yaratmak için 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışacağız.

“Sanayinin yeriyle ilgili yapılacak projelerle ilgili herkes masa başında bir şeyler söylüyor, ” 

 Nasıl bugün sağda çalışmalarımız devam ediyorsa 5 yıl boyunca da aynı şekilde bu çalışmalarımız devam edecek. Kaldı ki şunu söylemek istiyorum, Belediyeye bugüne kadar şikayetleriniz olmuştur ulaşamadığımız anlar olmuştur bundan sonra hep şunu söylüyoruz, Edirne Belediyesi tüm hemşerilerimizin evi ve bu evin kapıları sonuna kadar herkese açık özellikle bunu ifade etmek istiyorum. Biz hep şunu söylüyoruz, Bu yeni yönetim anlayışımızda SEN BEN YOK BİZ ANLAYIŞI var. Biz bütün sorunları paydaşlarıyla birlikte oturup konuşarak, birlikte paylaşarak çözeceğiz.

Örneğin zaman zaman… Ben de bu ailenin bir ferdi olduğum için biliyorum….  Sanayinin yeriyle ilgili yapılacak projelerle ilgili herkes masa başında bir şeyler söylüyor,  herkes masa başında bir takım tarihlerde bulunuyor,  ama şunu bilmenizi istiyorum ki bu aile, bu esnaf ne isterse bundan sonraki süreçte nasıl bir talepleri olursa hep beraber oturacağız konuşacağız ve gerçekten burada esnafımızı sözünü dinleyerek hareket edeceğiz.. Bununda sözünü sizlere veriyoruz.

Ben  Edirne’nin bir evladı, sizlerin de  ailenizin bir parçası olarak da kıymetli desteklerinizi talep ediyorum. Çünkü dediğim gibi, bu şehir her şeyin en güzeline yakışıyor, bu şehirde yapacak çok projemiz, üretecek çok işimiz var. Durmadan, yılmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.