Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Adayı Ecz.Ciravoğlu’nun SAĞLIK Durumu hakkında açıklama

CHP Edirne Belediye Başkan

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ecz. Şükrü Ciravoğlu, Yerel Seçim çalışmaları nedeniyle Yeni Sanayi Sitesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ecz. Şükrü Ciravoğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve parti teşkilatı ile birlikte Yeni Sanayi sitesinde esnaf ziyareti sırasında tansiyonun düşmesi üzerine önlem amaçlı Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan teşhiste Ciravoğlu’na Anjiyo yapıldığı ve stent   takıldığı açıklandı.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı Edirne Belediye Başkan Adayı  Sayın Şükrü Ciravoğlu’nun sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Balkanlı yaptığı açıklamada”Sayın Şükrü Ciravoğlu öğle saatlerinde tansiyon düşüklüğü şikayetiyle Sultan  1.Murat Devlet Hastanesi’ne gitmiş ve yapılan kontrol sonucunda anjiyosu yapılarak,stend takılmıştır.Sağlık durumu çok iyi olup, yarın taburcu olacak ve çalışmalarına devam edecektir. Edirneli hemşerilerimize ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.”dedi