Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP ADAYI  FİLİZ GENCAN AKIN TAKSİCİ ESNAFIYLA İFTARDA BULUŞTU

CHP Belediye Başkan Adayı

CHP Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın Taksici esnafıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda  CHP Önceki dönem İl Başkanı Fevzi Pekcanlı tarafından düzlenen gerçekleşen İftar yemeğine, CHP Önceki Dönem İl Başkanı Fevzi Pekcanlı,  Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Şahin, Değirmen Taksi Durak Başkanı Erdal Çağlayan, CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve taksici esnafı katılım sağladı.

CHP Önceki Dönem İl Başkanı Fevzi Pekcanlı tarafından gerçekleştirilen iftar  yemeği, Tadım Restaurant kalitesi ile firma sahibi Adem Kalkan ve ekibinin sunumuyla davetlilerin büyük beğenisini topladı. 

İftar yemeği ardından konuşma yapan CHP Önceki dönem İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “Biz yıllardan beri taksici esnafımızla ticaret yapıyoruz. Şoförler Odası Başkanımızla görüşüp iftar yemeği düzenlemek istediğimizi ilettim. Başkanımız da gerekli çalışmaları yaptı ve bugün burada bir araya geldi. İftarımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Filiz başkan daha önce biliyorsunuz Belediye Meclis üyeliği döneminde Ulaşım Komisyonu başkanıydı. Onun için sizin dertlerinizi yakinen bilen bir insan. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Daha sonra Konuşan Şoförler Odası Başkanı Ali Şahin; “ Bugün bir arada olmamız beni mutlu etti. Fevzi başkana da böyle bir iftar programı düzenleyerek bizleri taksici esnafımızla bir araya getirdiği için teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi önümüzde bir yerel seçim var. Gizli kapaklı şeyler konuşmaya gerek yok. Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın aramızda. Onunla yaklaşık 10 yıldan bu yana görev yaptım. Ulaşıma çok hakim. Sorunların bir çoğunu biliyor. Bu süreçte bize ve esnafımıza kendisinin çok büyük katkısı oldu. İnşallah hep beraber Nisan1’de başkanımızı koltuğa oturtursak, önümüzdeki 15 yılı garanti altına alacağız. Hepinizin desteklerini bekliyorum.” Dedi.

Ardından konuşan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın, “Ben bir esnaf kızı olarak aranızda olmaktan her zaman gurur ve mutluluk duydum. Ulaşım Komisyonu başkanı olarak görev yaptığım  süreçte sürekli sizinle ilgili sorunları gidermek için kararlar almaya çalıştık.  Esnaf olarak sizlerin taleplerini yerine getirmeye çok önem verdik. Bu yeni süreçte de yine sizlerle beraber olacağım.  Bu dönem içerisinde bazı eksikliklerimizin olduğunu biliyorum. Altyapı nedeniyle çok fazla zarar gördüğünüzün de farkındayım. Ben bunun da sözünü veriyorum. 1 yıl içerisinde  altyapısı ve üst yapısı tamamlanmış, Avrupa’nın yanı başında modern bir şehre uygun, siz esnafımızı yormayan, üzmeyen bir şehri hep beraber inşa edeceğiz.” Dedi.